Naujausios šviesos diodų technologijos

Lemputė "Osram"

Lemputė
 "Osram"

Lemputė
 "Osram"

Naujoji ES direktyva teigia: „Viso gero kaitrinei lemputei!“ Europos komisija nusprendė uždrausti neefektyvių elektros lempų pardavimą buitiniam vartojimui. Draudimas įsigalios palaipsniui, iki 2016 metų. Pereinamuoju laikotarpiu rinkoje turi atsirasti pakankamas kokybiškų energiją taupančių produktų, galinčių pakeisti neefektyvias lempas, asortimentas. Šiuo metu galime rinktis iš trijų produktų grupių, kuriuos galima naudoti kaip tiesioginius kaitrinių lempučių pakaitalus. Tai energiją taupančios halogeninės lempos, kompaktinės liuminiscensinės lempos ir naujosios šviesos diodų (LED) lempos. Šį kartą plačiau – apie naujųjų LED lempų – OSRAM Parathom – šeimą ir jų privalumus.

Naujosios „Parathom Pro Classic A 80“ lempos privalumai:

  • Šviesos srautas – 810 Lm, t.y. kaip 60 W kaitrinės lemputės;
  • Ilgas vidutinis tarnavimo laikas (25 tūkst. valandų);
  • Didelis įjungimo / išjungimo skaičius;
  • LED lemputės forma ir dydis – kaip kaitrinės Classic A (A55).

 

Ši LED lempa skleidžia šiltą baltą šviesą 2700 K. Jos galia – 12 W. Spalvų atkartojimo indeksas Ra>90. Nors ir panaši į kaitrinę lemputę savo forma, dydžiu, vis dėlto atrodo kur kas gražiau, įspūdingiau, nekalbant apie neginčijamus techninius privalumus.

„Parathom“ produktų šeima – skirtingų formų ir įvairios paskirties LED lempos. Vartotojams siūlomi ne tik įprastų kaitrinių, bet ir halogeninių lempų LED pakaitalai, kuriuos galima naudoti tiek namuose, tiek profesionaliais tikslais (pvz., akcentiniam apšvietimui).

„Parathom Deco“ serijos praturtintos spalvomis. Tai LED lempos, šviečiančios skirtingomis (šviesia mėlyna, žalia, raudona ir geltona) spalvomis, arba besikeičiančių spalvų versija. Šios LED lempos padeda sukurti norimą nuotaiką vakarėlyje, gyvenamajame kambaryje arba sode, kur kepate kepsnius ant grotelių.

Visos „Parathom“ šeimos lempos naudoja iki 90 proc.mažiau elektros energijos, nespinduliuoja ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių.

LED lempos pasižymi inovatyviais inžineriniais sprendimais, moderniomis šilumos valdymo savybėmis, aukštos kokybės komponentais ir sisteminėmis kokybės garantijomis (nuo 4 iki 5 metų).

Daugiau informacijos www.osram.lt