UAB „Beola“ Vilniuje pristatė Beovision Harmony – televizijos patirtį, pakylėjančią bet kurio būsto erdvės estetiką ir užpildančią ją įspūdingu garsu.

Lyg drugelio sparnų mostas: dvi kruopščiai iš ąžuolo ir aliuminio pagamintos detalės prasiskleidžia, už jų į tobulą žiūrėjimo aukštį kyla itin plonas ekranas. Stulbinantis Beovision Harmony dizainas dar kartą demonstruoja kompromisų nepripažįstančios įmonės „Bang & Olufsen“ požiūrį į meistrystę ir garso kokybę.

Kai Beovision Harmony yra išjungtas arba groja muzika, itin plonas ekranas nusileidžia prie grindų pusiau dengiamas dviejų meistriškai pagamintų ąžuolo ir aliuminio plokščių, slepiančių galingą garso sistemą. Beovision Harmony įjungus, plokštės prasiskleidžia lyg drugelio sparnai, o ekranas pakyla į tobulą žiūrėjimo aukštį. Išjungus įrenginį, ši tiksliai suderinta choreografija ir vėl pasikartoja, tik atvirkščiai.

„Nepriekaištingas vaizdas ekrane ir erdvinis garsas suteikia užburiantį žiūrėjimo potyrį, tačiau didelis tamsus ekrano stačiakampis retai dera prie stilingo būsto estetikos. Beovision Harmony mes kūrėme kaip interjero elementą, mažinantį vizualinį ekrano poveikį ir sužadinantį emocijas“, – sako Johnas Mollangeris, „Bang & Olufsen“ prekės ženklo ir rinkos vykdomasis viceprezidentas.

Priekinės plokštumos iš kruopščiai išdailinto ąžuolo ir aliuminio slepia išskirtinę garso sistemą, suderintą it muzikos instrumentas. Sudėtingai suprojektuota medžio ir metalo paviršiaus struktūra maksimaliai atskleidžia šios trijų kanalų skaitmeninės garso sistemos galimybes. Drauge su LG aukščiausios klasės 77 colių (195 cm) įstrižainės OLED ekranu, pasižyminčiu dar didesniu ryškumu ir stulbinančiomis spalvomis, šis prabangos ir estetikos įsikūnijimas leis visiškai naujai patirti kino filmų, sporto renginių ir mėgstamiausių televizijos laidų įspūdžius.

Stiprybė istorijoje

Beovision Harmony koncepcija kilo iš vieno labiausiai pamėgtų „Bang & Olufsen“ produktų. Capri serijos televizoriai, pristatyti 1959 m., puikiai įsikomponavo į tuometines svetaines. Televizoriaus apdailos detalės iš tikmedžio derėjo prie anuomet interjeruose dominavusio medžio. 1964 m. modelyje Beovision Capri 611 FM SJ pirmą kartą buvo įmontuotas ir televizorius, ir radijo imtuvas. Nenaudojama aparatūra tiesiog „išnykdavo“ interjere.

„Mes dalijamės savo aistra jau beveik 100 metų. Pagrindinė mūsų misija – tobulai įvaldžius garso ir vaizdo technologijas, suteikti joms visų trokštamą ir visiems tinkantį dizaino apdarą. Medis visada buvo reikšmingas Šiaurės šalių architektūros ir dizaino, ypač namų baldų, elementas, nes jis suteikia savitumo, yra tvirtas bei universalus. Esame laimingi, kad naujasis Beovision Harmony atliepia šią tradiciją“, – sako Johnas Mollangeris.

Namus užpildančios pramogos

Beovision Harmony sukurtas kaip namų centras. Patikima ir galinga jo garso sistema galėsite mėgautis naudodamiesi integruotomis Tune-In ir Deezer muzikos transliavimo paslaugomis. Muziką galima transliuoti ir tiesiogiai iš išmaniojo telefono per Apple Airplay 2, Chromecast ar Bluetooth. Beovision Harmony įdiegta naujausia LG webOS 4,5 platforma, leidžianti džiaugtis Netflix, Amazon, Youtube kanalais.

Beovision Harmony taip pat suderintas su gausia „Bang & Olufsen“ multiroom produktų kolekcija. Norinčiuosius pasinerti į aukščiausios klasės erdvinio garso (surround sound) pasaulį Beovision Harmony nustebins įmontuoto 7.1 erdvinio garso dekoderio galimybėmis. Be to, prie jo galima prijungti iki 8 aukščiausios klasės Beolab kolonėlių, pavyzdžiui, Beolab 18, Beolab 50, Beolab 90. Visi vaizdo ar garso šaltiniai ir papildomi įrenginiai, prijungti prie šio televizoriaus, gali būti valdomi vienu Beoremote One pultu – ekstruzijos būdu iš vientiso aliuminio sukurtu estetikos ir ergonomikos šedevru.

Debiutas 2019 m. Milano dizaino savaitėje

Beovision Harmony prototipas buvo pristatytas Milano dizaino savaitėje 2019 m. balandžio 9–14 d., kaip parodos „93 metai magijos: dialogas tarp praeities ir dabarties“ dalis. Joje kurdama aplinką, kurioje galėtų pristatyti nepakartojamą „Bang & Olufsen“ požiūrį į inovacijas ir nuostabų garsą, įmonė glaudžiai bendradarbiavo su muziejais ir kolekcininkais.

Akustinė alchemija: Beosound Stage – pirmoji „Bang & Olufsen“ garso sistema, kurią galėsite prisijungti prie kitų gamintojų televizorių.


UAB „Beola“, jau 26 metus Lietuvoje atstovaujanti – „Bang & Olufsen“, pristato Beosound Stage garso juostą (sound bar), pasižyminčią puikiu garso ir galios deriniu. Ją galėsite prijungti prie bet kurio televizoriaus. „Bang & Olufsen“ garso sistemoje į darnią visumą susipina modernus dizainas ir akustinės naujovės, leidžiančios sukurti nepaprastai gilų ir galingą skambesį.

Beosound Stage sukūrėme galingą garso juostą: norint patirti svaiginantį muzikinį įspūdį, nereikia papildomų žemųjų dažnių ir satelitinių garsiakalbių. Pirmąkart išgirdę Beosound Stage, pajusite gilų ir galingą garsą, o minimalistinis skandinaviškas dizainas šią garso juostą paverčia išskirtiniu interjero akcentu. Tai yra švarus, elegantiškas ir funkcionalus dizainas“, – teigia Christofferis Østergaardas Poulsenas, „Bang & Olufsen“ produkto vadybos viceprezidentas.

Namams sukurta garso sistema

Beosound Stage sukurta bendradarbiaujant su danų studija „NORM Architects“. Tai dalis „Bang & Olufsen“ strategijos, kaip technologijas pritaikyti žmogui: pasitelkdami paprastas geometrines formas ir natūralias medžiagas, „Bang & Olufsen“ meistrai kuria prasmingus daiktus, nepriekaištingai derančius jūsų namuose.

Šios garso sistemos dizaino akcentas – paprastas, elegantiškas garsiakalbį juosiantis rėmas iš bronzos spalvos aliuminio arba tamsinto ąžuolo su įmontuotais lietimui jautriais valdikliais. 2 mm plyšys tarp rėmo ir garsiakalbių dangtelio sukelia lengvumo, net levitacijos iliuziją, sustiprina kontrastą tarp kietos išorės ir švelnios, garsui pralaidžios tekstilės.

Dar vienas neprilygstamos „Bang & Olufsen“ medžiagų apdirbimo meistrystės patvirtinimas –natūralios ir bronzos spalvos rėmas, pagamintas iš vientiso aliuminio. Jo kampai sujungti atvirais „kregždės uodegos“ dygiais, išpjautais iš tamsios ąžuolo medienos, – tai būdinga tradicinio skandinaviško baldų dizaino detalė.

11 specialiai sukurtų garsiakalbių

Beosound Stage įrenginyje įtaisyta vienuolika garsiakalbių ir kiekvienas iš jų turi savo 50 vatų galios stiprintuvą. Rezultatas – aktyvi skaitmeninė trijų kanalų kolonėlė, kurios garso kokybe liks patenkinti net patys išrankiausi klausytojai.

  • „Bang & Olufsen“ garso akustikos inžinieriai pasirinko didesnius, pagal užsakymą sukurtus žemųjų dažnių garsiakalbius, leisiančius klausytojui pajusti ypač sodrų ir gilų bosą. Centre sumontuotiems keturiems tokiems 4 colių skersmens garsiakalbiams būdingi mažesni iškraipymai ir didesnė judesio amplitudė, o tai leidžia išgauti ypač gilius žemuosius dažnius.
  • Vidutiniams dažniams centriniame kanale skirti du 11/2 colio vidutinių ir 3/4 colio aukštųjų dažnių garsiakalbiai.
  • Kairioji ir dešinioji garso juostos dalys skirtos erdvinio garso įspūdžiui sukurti. 11/2 colio vidutinių ir 3/4 colių aukštųjų dažnių garsiakalbiai kairėje ir dešinėje sumontuoti vienas prie kito ir pasukti 45 laipsnių kampu.

Dolby Atmos – 3D garsui kurti

Į Beosound Stage įrenginį įdiegta naujausia Dolby Atmos technologija. Ji leidžia pasiekti trimačio garso efektą ne vien horizontaliai, bet ir vertikaliai. Atskiri garsai gali judėti, o tai sukuria lėktuvo skrydžio virš jūsų arba daiktų kritimo už jūsų nugaros garsinį pojūtį.

ToneTouch funkcija

Beosound Stage turi skirtingus klausymosi režimus, pritaikytus jūsų klausymosi poreikiams. Jūs galite rinktis iš penkių skirtingų režimų: TV, Music, Movie, Night Listening arba None (natūralus). Pasirinktą klausymosi režimą galima papildomai patikslinti ir priderinti prie savo skonio, naudojant ToneTouch žaismingą ir intuityvų „Bang & Olufsen“ ekvalaizerį, padedantį lengvai pasirinkti tinkamiausią parinktį.

Muzika ir Multiroom transliacija

Beosound Stage yra puikus jūsų televizoriaus priedas arba savarankiška garso sistema, suderinta su naujausiomis garso transliavimo technologijomis: Chromecast, Apple Airplay 2 ir Bluetooth. Šios funkcijos prieinamos net tuomet, kai televizorius yra išjungtas, tad mėgautis muzika galima bet kurioje patalpoje.

Kaina ir užsakymai

Nuo lapkričio vidurio priimami išankstiniai užsakymai įsigyti Beosound Stage. Kainos: sidabrinė (Natural) ir bronzinė (Bronze Tone) versijos kainuoja 1 500 Eur, tamsaus ąžuolo (Smoked Oak) – 2 250 Eur. Daugiau informacijos apie produktą – Info@beola.lt.

Informacinis šaltinisbeola.lt