Žvelgiant iš techninės pusės, vandens nuleidimo mygtukas turėtų visada būtų įrengiamas priešais potinkinį bakelį. Vis dėlto tai ne visada priimtina ir praktiška klientui. Galutinis vartotojas nori vandens nuleidimo mygtuką įrengti ten, kur jam būtų patogu. Naujieji Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai suteikia šią galimybę neprarandant gero dizaino. Pabandykite atspėti, kai planuojamas vonios kambarys, ar vonios įrangos specialistai pagalvoja, kaip įrengti vandens nuleidimo mygtuką patogiausioje vietoje? Dažniausiai tai padaroma būtent ten, kur yra potinkinis bakelis. Tai – tarsi nenuginčijama taisyklė. Tačiau labai dažnai pamirštama, jog vandens nuleidimas gali būti valdomas ir pneumatiniu paspaudimu – šis sprendimas jau daug metų patikimai naudojamas visuomeninėse sanitarinėse patalpose.

Kompaktiški ir praktiški

Geberit iš esmės atnaujino savo pneumatinių nuotolinių vandens nuleidimo mygtukų dizainą ir technologiją. Naujųjų nuotolinių mygtukų branduolys yra tvirtas ir labai efektyvus pneumatinis cilindras su dvigubo arba viengubo nuleidimo klavišais. Šio mygtuko skersmuo yra 65 mm, o konstrukcinis aukštis – 71 mm. Dėl šių kompaktiškų išmatavimų mygtukas gali būti įrengiamas beveik visur be jokių apribojimų. Geberit kartu su mygtuku taip pat pateikia ir visą montavimo komplektą į lengvos konstrukcijos arba mūro sieną – taip mygtukas įrengiamas lengvai ir saugiai.

Taip pat yra speciali versija su specialia fiksavimo veržle, jeigu mygtukas montuojamas į vonios kambario baldus ar vonios stalviršį – taip pneumatinis cilindras tvirtai įrengiamas prie baldų. Svarbu žinoti, kad nuotolinis mygtukas gali būti maksimaliai nutolęs 1,70 m atstumu nuo potinkinio bakelio. Pneumatinis nuleidimo vožtuvas Geberit bakeliuose visuomeninėse patalpose patikimai naudojamas daugybę metų. Būtent dėl to ši patirtis perkelta ir į privačius objektus.

Platus asortimentas

Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai ne tik suteikia galimybę pasirinkti bet kurią vietą vonios kambaryje, tačiau taip pat leidžia rinktis ir iš plataus mygtuko medžiagų, spalvų ir formų spektro. Pavyzdžiui, Type 01 nuotolinis vandens nuleidimo mygtukas yra ne tik trijų skirtingų spalvų, tačiau taip pat gali būti viengubo arba dvigubo vandens nuleidimo versijos. Type 10 vandens nueleidimo mygtukas siūlomas šešių skirtingų spalvų, o hidropneumatinis nuotolinis mytukas Type70 gali būti pagamintas iš grūdinto stiklo arba šveisto nerūdijančio plieno.

Potinkinio bakelio aptarnavimo dangtelis

Vis dėlto lieka klausimas, kaip, reikalui esant, prieiti prie potinkinio bakelio. Geberit savo asortimente siūlo įvairius aptarnavimo dangtelius: skirtingų spalvų, medžiagų ir Sigma, ir Omega potinkiniams bakeliams. Taip pat yra ir specialus, lygiai su paviršiumi montuojamas dangtelis, ant kurio klientas gali užklijuoti savo sienų apdailą, pavyzdžiui, plyteles.

Išskirtiniai apdovanojimai

Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai jau sulaukė teigiamų dizainerių atsiliepimų, o Type70 mygtukas gavo netgi tris tarpautinius dizaino apdovanojimus: „iF design awards“, „Red Dot product design awards“ ir „Design powered by ISH“.

www.geberit.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“