Tekstas Kristinos Noreikienės
Fotografijos gamintojo


Daugiau nei 100 metų patirtį sukaupusi, visame pasaulyje žinoma ir kokybės simboliu tapusi vonios kambario maišytuvų bei dušo santechnikos gamintoja „Hansgrohe Group“ rinkoje jau įsitvirtino ir kaip virtuvės įrangos ekspertė. Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ kuria unikalius plautuvių ir maišytuvų komplektus, paverčiančius plautuvės zoną daugiafunkciu virtuvės centru. Jie ne tik papildo vienas kitą, bet ir pasižymi itin aukšta kokybe, išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu, o savo minimalistiniu stiliumi idealiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms. Šie produktai jau pelnė ne vieną prestižinį dizaino apdovanojimą, tarp kurių: „IF Design Award 2017“, „Reddot Award 2017“ (Best of the Best), „German Design Award 2018“, „IF Design Award 2018“ ir kt.


„Hansgrohe“ plautuvės ir maišytuvo komplektai tobulai virtuvei

Demonstruodama šiuolaikišką požiūrį, moderniai ir inovatyviai virtuvei įrengti „Hansgrohe“ siūlo ergonomiškus, patogius maišytuvus bei tobulai jiems pritaikytas aukščiausios kokybės plautuves. Minimalistiniu dizainu išsiskiriančios įvairių dydžių „Hansgrohe“ plautuvės gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančiojo plieno ir granito. Siūlomos trijų spalvų granitinės plautuvės: grafito juodos, akmens pilkos ir betono pilkos. Komplektuojami maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančiojo plieno spalvos. „Hansgrohe“ komplektą sudaro: plautuvė, maišytuvas, „sBox“, ventilis ir sifonas.

Šiais metais virtuvės maišytuvų kolekcija pasipildė dviem naujovėmis: „Talis M54“ ir „Aquno Select M81“. Naujieji maišytuvai buvo pristatyti 2019 m. ISH parodoje, o nuo 2020 m. jau tapo prieinami vartotojams.

„Talis M54“ – įspūdingas minimalizmas

Naujasis maišytuvas „Talis M54“ išsiskiria minimalistine išvaizda. Jis gali būti ne tik chromuotas ar nerūdijančiojo plieno atspalvio, bet ir matinės juodos spalvos, pabrėžiančios jo dailias linijas. Elegantiškas, laikui nepavaldus dizainas ir aukščiausia maišytuvo kokybė suteikia savitumo bet kokiam virtuvės interjerui. Juolab kad „Talis M54“ buvo kuriamas negalvojant apie konkretaus stiliaus virtuvę, tad trys ikoniškos formos variantai leidžia jam darniai įsilieti į bet kokią aplinką. Šio maišytuvo dizainas išsiskiria subtilia industrinio stiliaus elegancija, o funkcionalūs metalo elementai paruošti patogiai naudoti.


Ilgą, lakonišką „Talis M54“ siluetą pabrėžia plonytė rankena, o nepertraukiama maišytuvo linija suteikia jam elegantišką išvaizdą. Po rankena esantys minimalistiniai šalto ir karšto vandens žymekliai ir vandens purkštuvas snapelio apačioje sumontuoti taip subtiliai, kad lieka beveik nepastebimi. Visos maišytuvo detalės atitinka bendrą maišytuvo dizainą.

Ergonomiška rankena galima lengvai valdyti leidžiamo vandens parametrus. 7 l/min. greičiu tekanti laminarinė srovė suteikia galimybę greitai pripildyti didelius indus. Ir, atvirkščiai, itin ekonomiška purškimo funkcija sumažina tekančio vandens kiekį iki 3,5 l/min.

Intuityvaus srovės perjungimo mygtukas – itin plokščias ir patogus, todėl palengvina kiekvieną jūsų žingsnį – nesvarbu, plaunate rankas ar daržoves. Ištraukiama maišytuvo purškimo galvutė leidžia lengvai išvalyti visą plautuvės plotą ir pasiekia net toliau esančius daiktus, pvz., augalų vazonus.


Nesvarbu, koks – U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančiojo plieno spalvos, sumontuotas atviroje virtuvėje ar integruotoje virtuvėlėje – „Talis M54“ užtikrintai paverčia plautuvę virtuvės centru.

Futuristinis ir ekstravagantiškas „Aquno Select M81“

Kartu su naujuoju „Aquno Select M81“ virtuvės maišytuvu „Hansgrohe“ pristato naują integruotą sistemą. Netradicinis gaminio dizainas suderintas su novatoriška purškimo technologija ir specialiais priedais, sukurtas tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems virėjams bei maisto mėgėjams, kuriems valgio ruošimas yra kur kas daugiau nei būtinybė.

Integruota sistema „Aquno“, kurios pavadinimas jungia du žodžius – „aqua“ ir „unit“ – „vanduo“ ir „elementas“, ypatinga tuo, jog pirmą kartą laminarinės srovės ir dušo purškimo režimus purkštuve papildo trečiasis – ypač švelnus, plokščias purškimo režimas „SatinFlow“, kai dėl daugybės atskirų purkštukų sukuriama minkšta ir tanki srovės tėkmė. „SatinFlow“ režimas patogus plaunant net tokius didelius virtuvės rakandus kaip kepimo skardos. Šis režimas taupo vandenį, nes per minutę jo išteka tik 4 litrai. Laminarinės srovės srautas yra 7 l/min. Tai leidžia greitai pripildyti puodus ar nusiplauti rankas neeikvojant vandens.


Maišytuvo pagrinde sumontuota sistema veikia kaip daržovių ir vaisių dušas. Dėl naujoviško purkštukų išdėstymo ir jų skaičiaus lašeliai pasiskirsto pastebimai lygiau, todėl produktai nuplaunami kruopščiau ir švelniau. Net 76 cm ištraukiamas maišytuvo dušelis suteikia judėjimo laisvę virtuvėje – tarkime, leidžia pripildyti atokiau esantį kavos virimo aparatą.

„Aquno Select M81“ komplekte yra ir daugiafunkcis sietas, puikiai telpantis po plačiu purškikliu. Taip ši maišytuvo sistema užtikrina lengvą ir efektyvų darbą. „Aquno Select M81“ žavi ne tik kruopščiai apgalvota konstrukcija, bet ir lengvai valomais paviršiais. Dėl maišytuvo dešinėje pritvirtintos rankenos svirtelės ir kairėje įmontuoto srovės perjungimo mygtuko „Select“ patogu valdyti visas M81 funkcijas.


Futuristinis, ekstravagantiškas „Aquno Select M81“ dizainas bei paprastos formos traukia žvilgsnius ir puikiai dera bet kokio stiliaus virtuvėje. Galima rinktis iš dviejų variantų – L formos snapelio, išryškinančio griežtas maišytuvo linijas, arba aukšto lenkto, pabrėžiančio apvalių bei stačiakampių formų sinergiją. Ištraukiamas purkštuvas turi du reguliuojamus vandens srovės tipus.

Pasirinkę plautuvės ir maišytuvo komplektą iš „Hansgohe“, susikursite ne tik naujovišką, pažangią, bet ir ergonomišką, stilingą virtuvę, kuri suteiks daugiau įkvėpimo bei entuziazmo gaminant namuose. Juk virtuvė visuomet buvo jaukiausia namų vieta, kur gimsta geriausios (ne tik kulinarinės!) mintys ir idėjos.

Daugiau informacijos www.hansgrohe.lt