Nauji standartai tobulam vonios kambariui

Savo namuose įsirengę jaukų ir praktišką vonios kambarį, kasdien galėsite mėgautis sveikatingumo procedūromis, džiaugtis vandens teikiama nauda bei kurti savus kasdienius ritualus. Svajonių vonia, kuriame estetika ir praktiškumas – du lygiaverčiai partneriai, gali padaryti mūsų gyvenimą patogesnį, užtikrinti didesnį atsipalaidavimą, leisti atsigaivinti ir net trumpam pajusti atostogų dvasią. Tokios vonios koncepciją siūlo vokiečių santechnikos ir vonios kambario baldų gamintojas „Duravit“.

Keramikos ir natūralaus medžio deriniai

Šiandien „Duravit“ gamintojo vizitine kortele gali būti vadinama nauja išbaigta vonios kambario kolekcija „DuraStyle“. Tai – unikali pasaulyje įvertinto italų dizainerio Matteo Thun sukurta vonios kambario įrangos ir baldų serija, 2013 metais už išskirtinį dizainą įvertinta žymiuoju „Red Dot“ apdovanojimu. Unikali „Duravit“ gamintojo kolekcija sukurta bendradarbiaujant su žinomais architektais ir interjero dizaineriais, įvertinus visas jų pastabas ir pageidavimus. Viso to rezultatas yra išbaigta vonios kambario baldų serija, atitinkanti tiek namų, tiek projektų sektoriaus reikalavimus. Šioje gamintojo kolekcijoje ypatingai dera skirtingos gamybos medžiagos ir sprendimai. Tai –  keramika, natūralus medis, išskirtiniai dekoro elementai. „DuraStyle“ dizainas yra universalus bei pritaikomas įvairiems stiliams ir vartotojų poreikiams, be kita ko, serija išsiskiria itin geru kainos/kokybės santykiu. Apšvietimas ir formų paprastumas efektyviai sąveikauja su architektūriniais bei interjero sprendimais, o natūralaus medžio baldų dizainas tobulai dera su visos naujosios vonios kambario serijos funkcionalumu ir praktiškumu. Verta paminėti ir kelis išskirtinius bruožus: itin plonas unitazo dangtis, stilinga vonios briauna prie sienos (patogesniam atsikėlimui ir higienos priemonių laikymui) bei labai didelis vonios kambario baldų pasirinkimas, suteikiantis galimybę susikurti šiuolaikišką ir unikalų vonios kambarį.

   

   

Higieninis unitazo dangtis su bidė funkcija ir specialus nuplovimas – patogesnei kasdienai

„Duravit DuraStyle“ kolekcija savo vartotojams taip pat siūlo unitazą su inovatyviu daugiafunkciniu „SensoWash“ unitazo dangčiu, pasižyminčiu naujoviškomis galimybėmis. Tai – klozeto pašildymo, vėjelio, naktinio pašvietimo ir svarbiausia – komfortiško nuplovimo vandeniu funkcijos, telpančios viename „Duravit“ gamintojo produkte.. Šio klozeto dangčio dizaino kūrėjas yra pasaulinį pripažinimą pelnęs prancūzų dizaineris Phillippe Starck.
Dar viena inovacija, pritaikyta “Duravit DuraStyle” unitazams yra „Rimless” funkcija – specialus nuplovimas be mums įprasto nuplovimo lanko. Atviras ir lengvai pasiekiamas unitazo kraštas leidžia lengvai jį išvalyti ir nuolat palaikyti švarą. „Duravit” specialistai, apjungę geriausias unitazo savybes – dizainą, daugiafunkcinį „SensoWash” dangtį ir „Rimless” nuplovimo funkciją, sukūrė, galima sakyti, tobulą unitazą. Jo geriausios inovatyvios savybės užtikrina harmoningą funkcijų visumą, užtikrinančią ypač patogų kasdienį tualeto panaudojimą Jūsų vonios kambaryje. Švelnus unitazo nuplovimas pasinaudojus tualetu bei keramikos higiena daugiau nebebus nesuderinami aspektai. Specialiai ištobulinta „Rimless“ technologija, suderinta su „SensoWash“ dušo-tualeto sėdyne, užtikrina maksimalų ir individualų komfortą, unitazo higieną bei optimalų unitazo nuplovimą.

   

Vokiečių gamintojo „Duravit“ siūlomi praustuvai, baldai, unitazai, vonios ir kiti produktai pagaminti pagal griežčiausius kokybės reikalavimus. Produkcijos gamybai naudojamos aukštos klasės medžiagos, o visus gaminius vienija išskirtinis nesenstantis dizainas. Įvairi keraminė santechnika – praustuvai, unitazai, bidės, pisuarai; vonios kambario baldai ir aksesuarai; akrilinės vonios; masažinės vonios, daugiafunkcinės garo kabinos, saunos ir baseinai; higieniniai unitazų dangčiai su bidė funkcija užtikrins Jūsų vonios individualumą, vieningą dizainą ir jaukumą. „Duravit“ – nepriekaištinga vokiška kokybė ir išskirtinio dizaino pasirinkimas. Gamintojo siūlomi įvairių kainų lygių produktai padės atrasti individualiam vonios kambariui tinkamus sprendimus pagal Jūsų galimybes. Šis prekinis ženklas – į dizainą, inovacijas ir į visų klientų poreikius orientuotas gamintojas, kurio produkcija įkvėps Jūsų vonios kambarį gyvenimui! Daugiau informacijos gamintojo svetainėje: www.duravit.lt

Žurnalas „Centras“

 

Vokiečių gamintojo „Duravit“ siūlomi praustuvai, baldai, unitazai,

vonios ir kiti produktai pagaminti pagal griežčiausius kokybės reikalavimus. Produkcijos

gamybai naudojamos aukštos klasės medžiagos, o visus gaminius vienija išskirtinis nesenstantis

dizainas. Įvairi keraminė santechnika – praustuvai, unitazai, bidės, pisuarai; vonios kambario

baldai ir aksesuarai; akrilinės vonios; masažinės vonios, daugiafunkcinės garo kabinos, saunos ir

baseinai; higieniniai unitazų dangčiai su bidė funkcija užtikrins Jūsų vonios individualumą,

vieningą dizainą ir jaukumą. „Duravit“ – nepriekaištinga vokiška kokybė ir išskirtinio dizaino

pasirinkimas. Gamintojo siūlomi įvairių kainų lygių produktai padės atrasti individualiam vonios

kambariui tinkamus sprendimus pagal Jūsų galimybes. Šis prekinis ženklas – į dizainą, inovacijas ir į visų

klientų poreikius orientuotas gamintojas, kurio produkcija įkvėps Jūsų vonios kambarį

gyvenimui! Daugiau informacijos gamintojo svetainėje: www.duravit.lt