Tobulos formos ir preciziškos tvarkos gerbėjus vokiečių vandens inžinerinės įrangos bendrovė TECE šiais metais pradžiugino keliais naujais produktais, kurie, kaip ir daugelis jos gaminių, sukurti atsižvelgus į vartotojų poreikius. Inovacijomis ir pažangiais inžineriniais sprendimais pasaulyje garsėjančio gamintojo siekis – kurti gražius, estetiškus daiktus, dėl kurių gyvenimas tampa patogesnis, o aplinka – stilingesnė.

Kaip dar galima patobulinti dušo nuotekų surinkimo sistemą, kad ji būtų geresnė už dušo lataką? Šiais metais Lietuvos rinką pasiekė naujas „TECEdainprofile“ dušo latakas, suteikiantis daugiau laisvės kuriant vonios kambario interjero dizainą.

Bendrovės konstruktoriai naujajam latakui suteikė ne tik dailų dizainą, bet ir tobulą konstrukciją, kuri tam tikrose situacijose palengvina meistrų darbą.

Esminis išskirtinumas tas, kad šis latakas yra pritaikomas prie grindų plytelių, o ne atvirkščiai. Tas ypač aktualu, kai grindys dušo zonoje klojamos madingomis didelio formato plytelėmis. Latako ilgis priderinamas prie plytelių siūlių paprasčiausių nupjaunant dalį, jei jis yra per ilgas. TECE latakai yra standartinių ilgių, ne visada sutampančių su plytelių dušo zonoje siūlėmis, tad plyteles tenka pjaustyti, taikyti prie latako ilgio. Naujojo ilgis visada idealiai atitinka plytelių matmenis abejose pusėse, nes iš abiejų pusių jį galima patrumpinti. Latakas gali būti dedamas bet kurioje dušo vietoje, prie galinės, priekinės ar šoninės sienos arba viduryje.

„TECEdainprofile“ latako vidinė konstrukcija supaprastina santechniko darbą. Viso montavimo proceso metu jo padėtis gali būti reguliuojama visomis vertikaliomis ir horizontaliomis kryptimis, jo aukštis visada sutaps su bendru grindų lygiu.

„TECEdainprofile“ latakų grotelės gaminamos poliruoto plieno, blizgančios ir šlifuotos, matinės. Jį lengva valyti, nes nebereikia nuimti grotelių. Per vidurį latakas turi du krepšelius, nešvarumų gaudykles, jas patogu nuimti ir išvalyti. Šie latakai dera prie bet kurio stiliaus interjero ir atrodo išskirtinai elegantiški.

Jos didenybė juoda

Šiais metais į interjero namų Olimpą drąsiai žengia juoda spalva. Didžiulį vandens nuleidimo plokštelių asortimentą turinti TECE, atsiliepdama į mados tendencijas, „TECEsquare“ plokštelių kolekciją papildė juoda, gaminama iš metalo. Tokio paties dizaino, griežtų geometrinių formų, temperamentinga detalė kiekvienam interjerui suteikia XX a. vidurio klasikinio modernizmo dvasios, nes buvo kuriama semiantis įkvėpimo iš garsių L. Mieso van der Rohe architektūros šedevrų. Ji gražiai atrodys, susilies su aplinka ir kai kuriamas prabangus, visiškai juodas interjeras, ir tuomet, kai interjero kūrėjams reikalingos visada madingos ryškios, švarios juodos detalės. Vonios kambario interjerui jos suteikia grafikos efektą, užbaigtumą. Įmontuota plokštelė bus vos 3 mm iškilusi nuo sienos plokštumos.

Daugiau informacijos tece.com

Žurnalas „Centras“