„Fusion“ – šiuolaikinė stiliaus serija

Kartu su technologinėmis naujovėmis, naujoviškomis funkcijomis ir neįprastai moderniu dizainu serija „Fusion“ sukuria ateities virtuvės viziją, kurioje minimalizmas derinamas su rafinuotu skoniu. „Fusion“ virtuvėje tobulai suderinta plieninė ir stiklinė apdaila, o liečiamasis valdymo skydelis perkelia vartotoją į kitą maisto ruošos lygmenį. „Fusion“ serijos orkaitės, mikrobangų krosnelės ir garų rinktuvai – tai idealiai suderinti prietaisai, kuriuos vienija nepakartojamas stilius ir aukščiausia medžiagų kokybė.

Modernios mikrobangų krosnelės atitinka tradicinės orkaitės funkciją, o Perfect Schef su įdiegta šeštojo pojūčio technologija – tarsi tiesioginis konvekcinių „Whirlpool“ orkaičių partneris. Mikrobangų krosnelės atlieka atšildymo ir tirpdymo, valgio ruošimo garuose, apskrudinimo ir kitas funkcijas.

Naujausia „Whirlpool“ Glass Domino 30 cm linija žavi paviršių estetika, leidžia derinti kaitlentės dydį ir funkcijas pagal poreikį. Suderinus dujinių ir keraminių kaitlenčių bei indukcinių viryklių modulius, kiekvienas individualus projektas gali tapti tobula erdve gurmaniškoms fantazijoms įgyvendinti.

„Whirlpool“ garų surinktuvuose įdiegta šeštojo pojūčio technologija ir žiedinė traukos funkcija. Garų surinktuvai dekoratyvūs, puikiai papildantys virtuvės interjerą ir suteikiantys stilingos nuotaikos. Dauguma „Whirlpool“ naujų garų surinktuvų modelių laikomi efektingais dizaino avangardo pavyzdžiais.

„WHIRLPOOL“ salonas

Kalvarijų 168, Vilnius.
Tel 8 687 23 535

www.pirktechnika.lt