Įprasta manyti, kad žaliuzes renkasi vertinantys praktiškumą, o užuolaidas – pirmenybę romantikai teikiantys žmonės. „Ardena“ pristato „Allusion“ – naujieną, patenkinsiančią abi puses. Tai dieninės užuolaidos ir vertikalios žaliuzės viename.


Didžiojoje Britanijoje sukurtos žaliuzės yra tarsi optinė apgaulė – vertikalios juostelės paslepiamos po lengvo audinio sluoksniu. Po lengvų dieninių užuolaidų grožiu gulančios vertikalios žaliuzės perkelia modernių namų dekoro ir stilingų biurų langų uždengimo sprendimus į naują lygį. Šios užuolaidos – paprastas būdas suteikti erdvei naują stilių.

Tvarkingos švarios linijos ir vienodos, lengvai krintančios užuolaidų klostės tinka tiek namų, tiek biuro interjerui. Žaliuzių aukštis siekia 4, o plotis – 5 metrus, be to, jas galima jungti tarpusavyje. Tai gali būti puiki išeitis didelių erdvių savininkams, kuriems tenka pasukti galvą, kaip apipavidalinti/dekoruoti didžiulius langus. „Allusion“ tinka ir stumdomosioms konstrukcijoms, balkonų ar terasų durims.

Galimybė keisti užuolaidų poziciją leidžia pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių ar pašalinių žvilgsnių. Dieną, kai norite pasimėgauti audinio nedengiamu vaizdu, užuolaidas galite visiškai atitraukti. Nusprendę apsisaugoti nuo svetimų akių, lengvai sukursite praskleistų žaliuzių efektą, o suskleistos horizontalios klostės suteiks visišką privatumą.

Skirtingai nei per į kelias dalis padalytas dienines užuolaidas, per žaliuzes galima prieiti prie lango bet kurioje vietoje. „Šios užuolaidos pagamintos iš atskirų juostų ir sujungtos taip, jog atrodo kaip vientisas audinys“, – paaiškina bendrovės „Ardena“ projektų vadovė Barbara Litvinovič-Šafranovič.

Naujojoje „Allusion“ kolekcijoje pristatomi penki pasteliniai atspalviai ir du audinių tipai: „Horizon“ arba „Vista“. Pastarasis ypatingas tuo, kad yra nedegus. Kaip sako B. Litvinovič-Šafranovič, tokio tipo audiniai dažniausiai naudojami visuomeninėse patalpose, viešbučiuose ar biuruose – kur pagal įstatymą būtina naudoti tik nedegumo sertifikatą turinčius produktus. Tačiau, jos teigimu, tai svarbu ir gyvenamuosiuose namuose, nes buitiniai gaisrai dažniausiai prasideda būtent nuo užuolaidų. „Pats faktas, kad taip apsaugote savo namus yra labai svarbus“, – sako „Ardena“ atstovė.

Dar vienas žaliuzių privalumas – jas lengva montuoti ir prižiūrėti. Ypatingas patentuotas žaliuzių audinys atsparus lankstymuisi, todėl jis visuomet atrodo nepriekaištingai. Užuolaidoms susitepus, atskirus segmentus galima nuimti ir išskalbti tiesiog namuose.

Vienintelis oficialus „Allusion“ platintojas bei gamintojas Lietuvoje – bendrovė „Ardena“.

„Ardenos“ salonai:

VILNIUS: Vytenio g. 20, Verkių g. 44 (PC „Unideco“)

KAUNAS: Savanorių pr. 290

KLAIPĖDA: Minijos g. 42, (PC NIC)

ŠIAULIAI: Pramonės g. 17B, (PC NIC)

Daugiau informacijos: www.ardena.lt