Naujienos Jūsų vonios kambariui

"Laufen Pro"

"Laufen Pro"

Šveicarų vonios kambario specialistai iš LAUFEN šiemet papildė vienos iš sėkmingiausių savo kolekcijų – „Laufen Pro“ – asortimentą. Rinkai jie pateikė naujų kompaktiškų praustuvų, modernias dizaino tendencijas atspindinčius pakabinamus unitazą ir bidė, o taip pat – visiškai naują baldų liniją, itin racionaliai papildančią šią populiarią vonios įrangos seriją.

Projektuodami bet kurį vonios kambarį, turime atsižvelgti į tam tikrus erdvės ir biudžeto apribojimus, o „Laufen Pro“ padeda pasiekti, kad, taikydamiesi prie šių apribojimų, nesumenkintume nei dizaino, nei komforto, nei kokybės. Net ir iki pastarojo asortimento papildymo kolekcija, sukurta šveicarų dizainerio Peterio Wirzo („Process Design“), siūlė rinktis iš beveik 30 įvairių praustuvų, beveik visų įmanomų modifikacijų unitazų ir bidė, keleto vonių. Norėdami asortimente nepalikti net ir mažiausių spragų, šveicarai šiemet pasiūlė dar keletą praustuvų, tarp kurių yra ir patrauklus asimetrinis praustuvėlis itin mažoms erdvėms: jo matmenys yra 480 x 280 mm, o maišytuvas montuojamas ant platesnio praustuvo krašto – kairėje arba dešinėje.

Dar viena šviežia kolekcijos naujovė, kad beveik visi praustuvai gali būti derinami su originalaus dizaino spintelėmis, pagamintomis iš patikimų, visoms vonios kambario grėsmėms atsparių medžiagų. Jas galima rinktis iš 3 standartinių apdailos variantų (baltos, kapučino arba wenge spalvos PVC danga) arba net iš 38 spalvų papildomos paletės (lakuotas matinis paviršius). Visos spintelės komplektuojamos su specialiu erdvę taupančiu ir gilių iškirtimų stalčiuje išvengti padedančiu sifonu. Itin įdomus sprendimas siūlomas aukščiau aprašytam mažajam praustuvėliui: jo spintelė turi vieną durelėmis uždaromą erdvę bei atviras šonines lentynėles (žr. pav.).

LAUFEN neabejoja ir dar dviejų naujų keramikos gaminių sėkme ir populiarumu: pakabinami unitazas ir bidė pasižymi ne tik kompaktiškumu (ilgis – 530 mm), sėdėjimo patogumu (keramikos aukštis – 430 mm vietoj tradicinių 400 mm), bet ir originaliu šiuolaikišku dizainu.

 

Dagiau informacijos www.lt.laufen.com