Naujo grindų salono Vilniuje atidarymas.

Naujo grindų salono Vilniuje atidarymas.

Šių metų gruodžio 10d. Vilniuje, S. Žukausko g. 41, duris atvers naujas grindų salonas ,,Solum“.

Stiprias pozicijas Kauno rinkoje užimantis grindų salonas, klientų pageidavimu, plečia savo tinklą atverdamas duris ir sostinėje. Jo pagrindinis tikslas – pasiūlyti išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės produkciją.

Didžiausias parketlenčių gamintojas iš Švedijos „Kahrs“ reprezentuoti savo vardą Lietuvoje patikėjo tik šiai įmonei. ,,Tai vienas seniausių parketlenčių gamintojų pasaulyje, pasižymintis inovatyvumu, modernumu ir išskirtiniu dizainu. Didelį dėmesį teikiantis naujiems technologiniams sprendimas ir draugiškumui aplinkai, o aukščiausio lygio dizainerių ir inžinierių bendradarbiavimas leidžia Lietuvos rinkai pateikti nestandartinius interjero išpildymo sprendimus“ – teigia ,,Solum“ grindų salono vadovas Tadas Litinskas.

Norėdamas patenkinti visų klientų poreikius grindų salonas pasiūlys ne tik švediškas, bet ir kitų gamintojų parketlentes. Tai pat laminuotas grindis, kamštinę grindų dangą, ąžuolo masyvo lentas, PVC grindis ir visus priedus reikalingus kokybiškam grindų įrengimui.

Atidarymo proga „Solum“ salonas pristatys naujausias 2013 m. grindų kolekcijas, kurių oficialus pristatymas Vokietijoje bus tik sausį. Visą gruodžio mėnesį salone bus taikomos didelės nuolaidos.

Detalesnė informacija www.solum.lt