Medinės grindys Quick-Step

Medinės
 grindys Quick-Step

Medinės
 grindys Quick-Step

Medinės
 grindys Quick-Step

Medinės
 grindys Quick-Step

Medinės
 grindys Quick-Step

Ieškote išskirtinių ir kokybiškų medinių grindų? „Vilniaus Parketas“ pristato naujieną Lietuvoje – Quick-Step® parketlentes.

Šis prekinis ženklas jau seniai žinomas Lietuvoje dėl Quick-Step® laminuotų grindų, kurios išties populiarios tiek dėl savo kokybės, tiek dėl išvaizdos bei kasmet pristatomų dizaino naujovių.

Nuo šiol, norėdami turėti ne laminuotas, bet medines grindis, galite taip pat rinktis šį prekinį ženklą, išsiskiriantį aukšta kokybe ir išskirtinu dizainu.

Grindis galėsite rinktis tiek iš tradicinių medienos rūšių, tokių kaip natūralus ąžuolas, tiek ir išskirtinio dizaino – įvairių atspalvių dūminto, balinto, šukuoto ar kitaip apdirbto ąžuolo, taip pat iš egzotinių medienos rūšių. Kad ir ką išsirinktumėte, greitas ir patogus pristatymas bus garantuotas. Visos parketlenčių rūšys yra nuolat palaikomos gamintojo sandėliuose, todėl pristatymas iš Belgijos teužtrunka tik vieną savaitę.

Šios parketlentės pasižymi ilgaamžiškumu, kurį užtikrina visam gyvenimui suteikiama grindų tarnavimo garantija. Tiek parketlenčių padengimas, tiek užraktas pasižymi ypatingu patvarumu, ir neveltui – juk tai patentuota ir visame pasaulyje gerai žinoma Uniclic® užrakto technologija. Šis užraktas papildytas ir Multifit® naujove, dėl kurios grindis įrengti bus dar paprasčiau. Tobulėjimas – šių parketlenčių gamintojų varomoji jėga, todėl jų produktai kalba patys už save.

Šias parketlentes galima įsigyti tik salonuose „Vilniaus Parketas“, tad lauksime Jūsų apsilankant.

Daugiau informacijos www.parquet.lt