Kaldewei dušo padėklas

Kaldewei
 dušo padėklas

Kaldewei
 dušo padėklas

Kaldewei
 dušo padėklas

Šių metų Eseno ir Niurnbergo (Vokietija) parodose pirmąkart pademonstruotos spalvos ir padėklai parodė, kaip lengvai galima pasiekti gerą rezultatą šiuolaikiniame duše. Šios spalvos pabrėžia gamintojo kompetenciją produktų kokybės ir dizaino srityje, išvengiant trumpalaikio požiūrio į madą, juk nauji paviršiai kurti laikantis ilgalaikiškumo principo.

Septynios naujos „Kaldewei“ dušo padėklų spalvos kuria harmoniją tarp grindų lygio dušų ir vonios grindų spalvų. Naujosios spalvos papildo esamą 22 spalvų gamą, atitinka naujausias grindų dangų tendencijas bei suteikia naujų galimybių net ir kontrastams vonioje, ko dažnai pageidauja architektai ir interjero dizaineriai.

Akcentuojami antracito/pilki atspalviai, kurių pasiūlyta net 4: Perlų pilka, Pasadena pilka, Catania pilka, miesto antracito (asfalto) pilka. O Arkties balta, Lavos juoda ir Ancona ruda papildo pilkus atspalvius. Visos spalvos yra matinės, ir taip tik dar labiau atitinka naujausias matinių grindų tendencijas.

Kryptis aiški – lygūs dušai

Grindų lygio dušai ne tik vizualiai patrauklūs akiai, bet ir paperka savo funkcionalumu. Kaldewei dušo padėklai turi neabejotinų privalumų prieš plytelėmis išklijuotus dušus: visų pirma, tai higienos aspektas – padėklai yra iš plieno-emalės lydinio ir yra labai lengvai valomi, prižiūrimi (jokių purvinų siūlių tarp plytelių, jokių bakterijų!). Be to, montuojant kartu su ESR instaliacijos rėmu, eliminuojami galimi nuostoliai dėl drėgmės įsiskverbimo ir remonto dėl sutrūkinėjusių silikono ar plytelių glaisto siūlių. O kur dar Perlo-efekto, neslystančio paviršiaus AntiSlip privalumai?

Ar sudėtingas kampas, maža vonia, ar lofto erdvė – iš daugiau kaip 50 skirtingų modelių tikrai rasite tinkamą savajai erdvei.

Daugiau informacijos www.kaldewei.com