Naujos stumdomų durų sistemos

Naujos
 stumdomų durų sistemos

Keičiantis architektūros tendencijoms, keičiasi ir gyvenamųjų bei darbo patalpų erdvės organizavimo samprata. Taip pat kinta patalpų pertvarų, durų ir baldų durelių sprendimai.

Iki šiol Lietuvos rinkoje tvirtas pozicijas užėmė įvairios stumdomų, dažniausiai profilinių, durų sistemos. Tai tapo įprastu pasirinkimu projektuojant interjerą, tačiau planuodami patalpų erdves, jų dalijimą, dažnai net nežinome, kokių unikalių galimybių suteikia stumdomų durų sistemų sprendimai.

Sistemoms galima naudoti skirtingas medžiagas: medienos plokštes, stiklą, taip pat yra galimybė įvairiai dekoruoti paviršius. Stumdomų durų sustemos pasižymi erdvės taupymu, tvirtinimo ir atidarymo būdų įvairove. Dažnai šios sistemos, be pagrindinės funkcijos, dalinti erdvę ar tarnauti kaip durys, tampa ypatingu ir išskirtiniu interjero akcentu.

Rinkoje siūlomos stumdomų durų sistemos skirtos tik drabužinėms ar spintoms, tačiau šių produktų įvairovė yra žymiai platesnė ir skirtingos paskirties. Dėl sparčiai tobulėjančių technologijų, šiandien įmonė „Brasa” siūlo kur kas įvairesnių sprendimų gyvenamųjų, biuro, viešbučių, visuomeninių ir kitų patalpų projektavimui.

Bendrovės atstovaujamų gamintojų „Hafele” (Vokietija) ir „Koblenz” (Italija) asortimente rasite platų stumdomų durų sistemų pasirinkimą: pastatomų, pakabinamų, sulankstomų ar berėmių, įstumiamų į sienos nišą ar baldo korpusą, naudojamų lengvoms ir didesnių gabaritų baldinėms durelėms, vidaus pertvaroms, skirtų medinėms ar stiklo durims.

Be to, šios sistemos vis dažniau naudojamos su švelnaus uždarymo mechanizmais, kurie leidžia durims užsidaryti lengvai ir tyliai.

Profesionaliai parinkta ir nepriekaištingai veikianti stumdomų durų sistema – tai ne tik novatoriškas konstrukcinis sprendimas, bet ir neatsiejama stilistinė išbaigto interjero dalis.

www.brasa.lt

Naujos
 stumdomų durų sistemos

Naujos
 stumdomų durų sistemos

Naujos
 stumdomų durų sistemos