Naujosios lubų burės Knauf Cleaneo Up užtikrina ne tik gerą akustiką. Montuojama ant jau parengto paviršiaus, patraukliai atrodanti sistema yra labai greitai ir lengvai sumontuojama.

Puikiai, gražiai, tyliai: norintiems, kad garsas būtų sugeriamas tolygiai, homogeniškai, neskiriant tam daug išlaidų, Knauf Cleaneo Up yra geriausias sprendimas. Patrauklaus dizaino, įvairioms patalpoms tinkamos lubų burės – puikus akcentas, o tuo pačiu ir sistema, leisianti Jums mėgautis ramia aplinka. Be to, Knauf Cleaneo Up lengvo montavimo sistema, todėl montuojant tereikia lubose išgręžti keturias skyles. Ši sestema, taip pat idealiai tinka ir jau įrengtų patalpų akustikai gerinti.

Baltos spalvos, minimalistinės išvaiždos ir betono imitacinės, garso izoliacines bures, galima naudoti ant jau paruošto lubų paviršius. Jums tereikia surinkti komplektą ir pritvirtinti jį, su montavimo rinkiniu, pasirinktoje lubų paviršiaus zonoje. Kadangi, paviršiaus vėliau dažyti nereikia, sumažėja statybų trukmė ir sutaupoma laiko kitiems remonto ir garso izoliacijos darbams.

Cleaneo Up galima įsigyti dviejų dydžių: 1 000 x 2 000 mm arba 800 x 1 600mm, skylių išdėstymas 8/18 R. Burę sudaro nedegūs komponentai ir į komplektą įeinančios lynų pakabos. Lubų burės montuojamos trimis etapais:


.
1. Ant lubų pažymimi keturi tvirtinimo taškai ir įstatomos srieginės įvorės.
2. Į lubų įvores įsukami lynai ir prie burių pritvirtinamos tvirtinamosios įvorės.
3. Burės pakeliamos, lubų lynai įkišami į lubų įvores ir nustatomas norimas aukštis. Jei reikia, lynų galai sutrumpinami.

Naudojant Cleaneo Up, skirtingose patalpose greitai pasidaro ramu ir visiškai tylu. Be to, nereikia jokių papildomų vėliau atliekamų darbų. Su sistema – viskas paprasta.

Trumpai apie Knauf Cleaneo Up sistemos pranašumus:

  • labai geros akustinės savybės;
  • greitai ir švariai montuojama – surenkamojo komplekto principu;
  • vėliau nereikia atlikti jokių papildomų darbų;
  • lengva prižiūrėti;
  • tvaru;
  • tvirta;
  • galima atnaujinti perdažant.

Jei Jums reikia konsultacijos, visada galite kreiptis į „Knauf“ specialistus telefonu: +370 5 213 2222 arba rašyti: info@knauf.lt