NEFF virtuvė, kurioje verda tikras gyvenimas

 

             Šių metų pradžioje į Lietuvą įžengė NEFF – Europoje pirmaujantis prekės ženklas, pristatantis gausų virtuvės įrangos asortimentą, taigi net pačius įmantriausius patiekalus dabar galima paruošti kur kas lengviau ir smagiau.

 

 

NEFF virtuvės įrangos istorija prasidėjo 1877-aisiais, kai Vokietijos provincijoje iš vieno nedidelio namo kamino ėmė rūkti dūmai. Tai buvo pirmoji NEFF studija, įkurta Karlo Nefo ir šešių jo bendraminčių. Beje, Karlas buvo spynų meistras – galbūt ir todėl iki šių dienų NEFF įrangai būdingi ištobulinti kūrybiški sprendimai, kurie visiems laikams pavergia pasaulio virtuvės aistruolių širdis. NEFF įrangos kūrėjai drąsiai pripažįsta, kad įkvėpimo semiasi iš žmonių, neabejingų virtuvei. Kita vertus, NEFF inovacijos taip pat įkvepia visus virtuvei atsidavusius žmones: mėgėjus ruošti maistą, restoranų šefus, gurmanus, architektus, dizainerius, interjero kūrėjus...

NEFF asortimente rasite visko – nuo kavos aparatų iki maisto vakuumavimo sistemų, tačiau maisto aistruolių įkarštį labiausiai kursto NEFF orkaitė. Ji išties ypatinga, bet svarbiausia jos ypatybė – naujoviška visiškai paslepiamų orkaitės durelių funkcija „Slide&Hide®“. Durelės elegantiškai užsiveria arba akimirksniu pradingsta po orkaite, ir ši NEFF judesio magija iškart apžavi visus, laukiančius karšto kepsnio... Dėl tokios unikalios durelių savybės žmonės lengvai įtraukiami į maisto ruošimo procesą, virtuvėje lieka daugiau erdvės, nevaržoma namiškių judėjimo laisvė. Kita nepaprasta orkaitės funkcija „NeffLight®“ džiugina jau vien tuo, kad nuo šiol galima netrukdomai stebėti net atokiausius orkaitės kampelius. Specialios prizmės tolygiai paskirsto neakinančią šviesos diodų šviesą, sklindančią iš abiejų durelių pusių. Visi skyriai apšviečiami iš skirtingų kampų, todėl aiškiai matysite patiekalus net nepravėrę durelių. Negana to, tai dar vienas nebylus NEFF manifestas – kiekvienas jūsų sukurtas patiekalas vertas būti nepakartojamu šviečiančiu virtuvės paveikslu!

 

 

 

Nepamiškime, kad šiuolaikinėje virtuvėje dažnai būtinos kelios orkaitės ar panašaus dydžio įrenginiai. Tokiu atveju NEFF irgi siūlo sprendimą, kaip sklandžiai, be matomų sujungimų, suderinti įrenginius ir išlaikyti estetinį baldų fasado vaizdą. Vientisa nerūdijančiojo plieno juosta kiekvienoje pusėje leidžia be nepatogių tarpų vieną virš kitos montuoti standartinio dydžio orkaitę ir kompaktišką orkaitę, kompaktišką orkaitę ir šildomąjį stalčių arba kompaktišką orkaitę ir vakuuminį stalčių.

Kalbant apie NEFF kaitlentes, populiarumo viršūnę neabejotinai pasiekė valdymo ratukas „TwistPad®“. Tai nuimamasis magnetinis kaitlentės mygtukas, leidžiantis greitai ir lengvai nustatyti bei kontroliuoti visas indukcinės kaitlentės kaitinimo zonas. Be to, jį, tarsi gero skonio talismaną, galima įsidėti į kišenę arba laikinai prilipdyti patogioje vietoje prie metalinio virtuvės įrangos paviršiaus.

Ten, kur virte verda gyvenimas, būtinas ir galingas, patikimas gartraukis. NEFF virtuvėje daug dėmesio skiriama įmontuojamiesiems gartraukiams, kurie leidžia plėsti kūrybinių ieškojimų erdvę ir neužgožia pagrindinio virtuvės veikėjo – aistruolio su prijuoste. Pavyzdžiui, NEFF kaitlentė su įmontuojamuoju gartraukiu puikiai dera demokratiškoje aplinkoje su virtuvės salele. Šį gartraukį lengva išvalyti, o riebalų surinkimo filtrą galima plauti net indaplovėje. Lubose įmontuojami gartraukiai beveik nepastebimi, tačiau nepriekaištingai atlieka savo darbą, veikia tyliai ir padeda taupyti energiją, nes sistemos „CleanAir“ sušildytas oras lieka namuose.

 


 

Tokia virtuvė įkvepia netikėčiausiems skonių deriniams ir suburia puikią draugiją. Tereikia nuspręsti, keliems asmenims šiandien gaminsite vakarienę, o receptu draugiškai pasidalysite tiesiog ant NEFF šaldytuvo su magnetine rašomąja lenta.

NEFF prekės ženklo ambasadorius Lietuvoje Vytaras Radzevičius savo namų virtuvėje jau metus naudojasi tik NEFF įranga. Pasak jo, visa šeima senuosius įpročius lengvai pakeitė naujaisiais. „Jaučiausi panašiai, kai kažkada po rusiško automobilio be vairo stiprintuvo bandžiau vairuoti vakarietiškąjį. Technologiniai skirtumai tokie įsimintini, kad, išbandęs, gailiesi anksčiau to neturėjęs“, – tikina Vytaras.

Ambasadorius ypač džiaugiasi NEFF orkaitės durelėmis „Slide&Hide“ ir tvirtina, kad šis išradimas vertas Nobelio premijos: „Patogu, saugu ir praktiška. Išimu patiekalus nebijodamas nusideginti, o atidarytos durelės netrukdo šeimininkauti.“

Paprašytas trimis žodžiais apibūdinti savąją NEFF virtuvę, V. Radzevičius nedvejodamas atsakė, kad tai „galimybės, patogumas ir fantastika“.

Daugiau informacijos neff-home.com

Žurnalas  „Centras“