Nematomos durys

Nematomos durys

„Vituko durys“ skelbia durų revoliuciją ir pristato nematomas duris. Tai unikalus, estetiškas sprendimas minimalistiniam, „švariam“ interjerui. Pašalinti tokie išoriniai elementai, kaip staktos, apvadai bei vyriai. Durys atrodo tiesiog kaip iškirstos sienoje.

Novatoriškos staktos lengvai sumontuojamos į įprastą angą, o durys nutapetuojamos arba nudažomos tokia pačia spalva kaip ir sienos. Taip jos tiesiog užmaskuojamos ir paslepiamos sienoje, sukuriant harmoningą interjero visumą. Taigi kartais ir tai, ko mūsų akis nemato, gali atrodyti ypatingai ir netgi revoliucingai.

O norint pabrėžti ir išryškinti duris interjere, jos gali ir kontrastuoti su sienos spalva. Šios konstrukcijos durys leidžia puikiai atskleisti individualų asmenybės stilių. Jei mėgstate provokuoti – pasirinkite kontrastingas sienų ir durų spalvas.

Nematomos durys skirtos šiuolaikiškam ir jaunatviškam interjerui, jos ypatingai derės loftų interjeruose, kur erdvė turi išlikti ganėtinai vientisa, atvira ir neapkrauta nereikalingomis detalėmis.

Originalumo suteikia ir tai, kad šios konstrukcijos durys gali būti įvairių dydžių (kad ir iki pat lubų). Be to, pasirinktinai jos gali varstytis į abi puses: atsidaryti traukiant rankeną į save (pull doors) bei stumiant nuo savęs (push doors).

Daugiau informacijos www.vitukodurys.lt