Nėra namų be dūmų, taip kaip nėra namų be drabužių pakabų!

 

Siekiant įsirengti namus ne tik patogiai, tačiau ir stilingai – svarbi kiekviena detalė. Noriu jums priminti apie dažnai užmirštamą, atrodytų ne itin svarbią ir ne pirmo būtinumo, tačiau be jos neįsivaizduojamą nei vienų namų pagalbininkę – pakabą! Nuo šiol pakaba jūsų namuose gali būti ne tik paprastas daiktas, atliekantis savo įprastą funkciją drabužinėje ar koridoriaus spintoje, tačiau ir labai skoningas, dailus namų akcentas. Galiu drąsiai teigti, kad išvydę šias pakabas gyvai ir pajutę kokybę bei švelnumą savo rankose, nebeįsivaizduosite savo namų jaukumo be jų! 

 


Rytas be kavos ne rytas – Diena be pakabos ne diena

Net ir susikūrę ambicingą tikslą, surasti namus be pakabų, greičiausiai taip ir liktume jo nepasiekę. Dažnai girdime populiarųjį posakį, kad rytas be kavos puodelio – ne rytas. Šį posakį lengvai galime pritaikyti ir šio straipsnio kaltininkėms drabužių pakaboms. Drabužių pakaba, tai vienas iš tų nedaugelio daiktų, kurie mus lydi kasdieną ir beveik visur. Išlydi namų drabužinėje, pasitinka biure, gydymo įstaigoje, parduotuvėje ir kitose lankytinose vietose. Šis interjero elementas gelbsti mums nuolatos, įvairiose vietose ir situacijose. Šiandieninėje visuomenėje dar tik pamažu formuojasi požiūris, kad pakabos drabužiams kabinti gali būti ne tik kaip paprastas neatsiejamas nuo buities daiktas, tačiau ir kaip svarbus, elegantiškas, grakštus bei puošiantis visus namus ypač stilingas ir kokybiškas dekoro elementas.  

 

 

 

 


Medinės bei guma padengtos pakabos – raktas į patogią, stilingą bei tvarkingą drabužinę

Įsikūrdami naujuose namuose dažniausiai pakabas atsivežame iš seno būsto į naują arba tiesiog perkame visas naujas. Klausimas ką pirkti, kad nebeliktų problemų, kurios dažniausiai pasitaiko kabinant at pakabos? Drabužių slinkimas nuo pakabos, lūžimas nuo svorio, netvarka dėl pakabų įvairovės drabužinėje ir spintoje. Svarbu paminėti, kad pirkdami naujus baldus, mes deriname jų stilių ir spalvas prie kitų interjero numatomų detalių, tokių kaip vazos, užuolaidos, stalo padėkliukai, šviestuvai, paveikslai, rėmeliai ir kita. Tačiau ar kada pagalvojote, kad visų šių detalių namuose yra vos po vieną ar kelis, o pakabų kalnai, kalneliai. Sprendžiant iš praktikos, dirbant su klientais įsirenginėjančiais namus, pakabų skaičius gali siekti net ir iki šimto ar kelių šimtų vienetų vienuose namuose. Nusistovėjusi nuomonė, kad pakaba skirta tik drabužiui pakabinti. Tačiau keičiantis reikalavimams dizainui, namų erdvių įrengimui, baldams, šiuolaikiniai žmonės siekia gyventi paprasčiau, laisviau, patogiau ir trokšta praktiškesnių sprendimų. Kodėl gi patogumo ir praktiškumo nederinti su interjeru? Būtent drabužių pakaba ir yra viena didžiausių ir svarbiausių interjero detalių, kurių apstu kiekvienuose namuose, jos yra matomos ir atlieka labai svarbias funkcijas. Svarbu žinoti, kad norint turėti ilgaamžes, aukštos kokybės ir prabangiai atrodančias pakabas, reikia nepagailėti vienkartinių, tačiau tikrai vertų savo kainos investicijų. Pačios geriausios, stipriausios bei prabangiausiai atrodančios pakabos yra pagamintos iš medienos bei padengtos guma. The hangers pakabos išskirtinės tuo, kad yra padengtos guma, taip vadinama SOFT-TOUCH technologija, kuri sukuria švelnų, smagų minkštumo pojūtį. Šis naujas apdirbimo bei pateikimo būdas neleidžia drabužiams nukristi ar nuslysti nuo pakabos, o tvirtas medis išlaiko net sunkiausius drabužius. 

 

 


Interjero detalės Pakabos –   modeliai bei spalvos

Medinės pakabos padengtos guma yra keturių tipų priklausomai pagal jų naudojimo paskirtį. Plonos pakabos, ties pečiais pastorintos pakabos, pakabos su „klipsais ir ties pečiais pastorintos pakabos su skersiniu apačioje. Plonos pakabos yra skirtos lengviems viršutiniams drabužiams kabinti – suknelėms, palaidinėms, marškiniams, megztiniams. Jos yra gan plonos, todėl kabindami ant jų drabužius galėsite be didelių pastangų, nedideliais tvarkingais tarpeliais suskirstyti pakabintą drabužių turinį.

 

 


Ties pečiais pastorintos pakabos yra skirtos kabinti paltus, švarkus, striukes, kardiganus, didesnių bei sunkesnių modelių drabužius. 

 

 


Pakabos su klipsais yra skirtos kabinti kelnes, šortus, sijonus. Metaliniai juodos spalvos matiniai klipsiukai viduje turi silikoninę, permatomos spalvos plokštelę, kuri padeda tvirčiau laikyti pakabintą drabužį ir tuo pat metu sušvelnina suspaudimą, kad neliktų žymių įspaudų. 

 

 


Ties pečiais pastorintos pakabos su skersiniu apačioje yra skirtos kabinti kostiumus ar bendrus komplektus. Šis modelis yra visiškai naujas, gamintas specialiai atsižvelgiant į mūsų nuolatinius klientus, kurie dažnai dėvi kostiumus. Įprastas reiškinys, kad klientas kabindamas kostiumo kelnes ant pakabos skersinio, jas dažniausiai randa tiesiog nuslydusias ir gulinčias ant žemės. Noriu pabrėžti, kad šios pakabos skersinis yra taip pat aptrauktas guma, todėl problemą galėsite pamiršti visiems laikams! 

 

 


Idealumo link...

Svarbus aspektas, kuris ypač aktualus įsirengiant būstą, kad prieš užsisakydami spintą ar drabužinę, būtina apsvarstyti ir paskaičiuoti kiek vietos planuojate pasilikti kabinamiems drabužiams. Pirmiausia reikėtų apytiksliai apsiskaičiuoti kiek ir kokio tipo drabužių turite, kuriuos reikėtų kabinti ant pakabų. Koridoriaus spintoje svarbu papildomai įsivertinti ir palikti dalį tuščios vietos, kurią užpildysite pakabomis svečiams. Antra, suskaičiavus turimą drabužių kiekį kas lygų pakabų kiekiui, reikia apsiskaičiuoti kokio pločio bei aukščio erdvė su pakabinamu vamzdžiu turi būti užsakoma gaminimui. Tam, kad drabužiai nebūtų sustumti vienas prie kito ir juos galima būtų lengvai surasti spintoje rekomenduojame:

  •  Plonoms ir kelnių pakaboms – palikti po 2-3 cm. tarpus tarp pakabų;
  •  Ties pečiais pastorintoms pakaboms ir pakaboms su skersiniu – palikti po 5-6 cm. tarpus tarp pakabų;

Trečia, žinant kiek reikės kiekvieno tipo pakabų galima tiksliau apskaičiuoti kokio ilgio strypo reikės jūsų drabužinėje ar spintoje. Vadovaudamiesi šiais patarimais galėsite patogiai laikyti savo drabužius, o kartu su medinėmis gumuotomis pakabomis jūs išvengsite jau daugelį metų kenčiamų problemų bei papuošite savo namų interjerą. Būsite unikalūs, išskirtiniai bei kokybiški.   

Dovanoti kokybiškas emocijas verta!

Pasikartosiu, pakabos – tai be galo reikalinga žmogui bei namų interjerui detalė. Iš daugelio klientų girdėjome pasiūlymus, kad šios puikios pakabos privalo turėti jaukius „namus“, t.y pakuotę. Jus išgirdome ir labai džiaugiamės, kad jūs norite dalintis šių pakabų privalumais su kitais, bei dovanoti jiems puikias, kokybiškas emocijas. Nuo šiol plonas pakabas galėsite įsigyti orginalioje, išliekamąją vertę turinčioje pakuotėje. Dėžutėje jaukiai įsisukę į gležną popierių, ilsėsis ir į naujus namus bus pasiruošę keliauti penkios jūsų pasirinktos spalvos pakabos. Tai puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio, Boso dienos“ proga arba tiesiog gera idėja jeigu ieškote Verslo dovanos savo partneriams. Pakuotė tvirta, lengvai atidarome bei uždaroma magnetukų pagalba bei taip kaip pakabos palietus yra švelni, suteikianti minkšto lietimo pojūtį Soft touch. Nugarėlėje rasite visą detalią informaciją apie pakabų modelius, spalvas bei privalumus. Taip pat bet kurį pakabų modelį galėsite įsigyti švelniuose, patogiuose flaneliniuose maišeliuose.

 

 

 

 

 

UŽSISAKYKITE SAVO PAVYZDINIŲ PAKABŲ MINI PAKETĄ MŪSŲ SVETAINĖJE JAU DABAR! 

Prieš užsisakant pakabas namams labai rekomenduoju patikrinti ar pakabos atitinka jūsų norimą kokybę bei lūkesčius. Visiems pakabų modeliams yra nustatyti minimalūs kiekiai, tačiau jau nuo dabar galite įsigyti po vieną pavyzdinę pakabą kiekvieno modelio bei spalvos pasirinktinai. Apsilankykite www.thehangers.lt arba www.thehangers.eu ir užsisakykite savo pavyzdinių pakabų mini paketą.

 


Malonus pasikalbėjimas apie pakabas bei skani arbata The hangers ofise 

Jau visai netrukus, nuo kovo mėnesio pakviesiu jus atvykti į naujai atveriantį duris ofisą, kuriame pavaišinsiu jus kava ar arbata, bei mielai suteiksiu reikiamą informaciją apie planuojamas įsigyti pakabas, taip pat turėsite galimybę jas pamatyti gyvai bei palietus pajausti jų išskirtinį švelnumą, kuris net neabejoju jus pakerės! Sekite naujienas Facebook: The Hangers, Instagrame The Hangers, mūsų puslapyje www.thehangers.lt ar www.thehangers.eu, o iškilus klausimams skambinkite +370 680 06 075 arba rašykite info@thehangers.lt