One Central Park – Sydney (Australia). Arhitektas Jean Novel. Botanikas Patrick Blanc. 150 metrų žalia siena, aukščiausia pasaulyje; panaudota virš 2500 augalų ir 15 000 m nerūdijančio plieno trosų.

Susitikimai visada neišvengiamai pažeria žavingų netikėtumų. Įsivaizduokite nuostabų instrumentą ̶ arfą. Užgaunant jos stygas pasigirsta vėsa ir žaluma alsuojantys muzikos garsai. Tarytum vaiski atgaiva, karščių alinančia vidurvasario dieną. Paunksmės atgaivos malonumas kūnui ir žalumos atgaiva akims. Ir tai ne fantazija, o realybė, į susitikimą su kuria kviečia Jakob nerūdijančio plieno trosų apželdinimo sistemos.

Šveicariška atidumo meistrystė, išradingas kruopštumas ir pažangos palytėti technologiniai sprendimai. Jakob nerūdijančio plieno trosų sistemų Green solutions dėka, pastatų fasadai ventiliuojami ir tokiu būdu yra apsaugomi nuo aplinkos poveikio. Vidinės apželdinimo konstrukcijos suteikia galimybę palaikyti gryną orą bei pastovią temperatūrą pastato viduje. Pažymėtina, jog Jakob Green Solutions pasižymi apgalvotu lankstumu. Priklausomai nuo pasirenkamų augalų vijimosi tipo yra siūlomos būtent tam tikram vijoklių tipui priskiriamos sistemos. Taip pat žinotina, jog įgyvendinant apželdinimo idėjas yra svarbu atkreipti dėmesį į augalų augimo spartą bei jų priežiūros įpatybes. Būtent pastarieji kriterijai lemia trosinių konstrukcijų aukštį, plotį, atstumus tarp tinklų, bei tvirtinimo į sieną galimybes. Dar daugiau, Jakob Green Solutions sistemos yra savotiškas suaugusiųjų konstruktorius. Priklausomai nuo poreikių, gamintojas pateikia apželdinimno sistemos projektą ir pilnai sukomplektuotą sistemos paketą, kurį tiesiog reikės tvarkingai sumontuoti, nes visą kitą jau kruopščiai apgalvojo Jakob meistrai.One Central Park – Sydney (Australia). Arhitektas Jean Novel. Botanikas Patrick Blanc. 150 metrų žalia siena, aukščiausia pasaulyje; panaudota virš 2500 augalų ir 15 000 m nerūdijančio plieno trosų.


Apželdintieji pastatai, tai naujoji urbanistikos estetika, gamtai draugiški architektūriniai sprendimai ir, žinoma, žalių plotų gausa miesto panoramoje. Šveicariškos precizikos Jakob oficalūs atstovai Lietuvoje – In Pleno Prekyba.

www.hpl.lt