Nestandartinių baldų meistrai

 

Memel Wood – tai Klaipėdos bendrovė, gaminanti išskirtinius baldus ir interjero detales. 10 metų patirtis užtikrina patikimumą, kokybę bei technologijų išmanymą. Esama gamybos bazė leidžia kurti tiek masinius, tiek individualius gaminius. Įmonė ragina užsakovus kurti nestandartinius projektus, nes su naujausiomis technologijomis įmanoma įkūnyti net ir sudėtingiausias idėjas. 

 


Įmonės meistrai bendradarbiauja viso proceso metu – nuo dizaino sukūrimo iki baigto gaminio montavimo objekte (ne vien Lietuvos ribose, bet ir visame pasaulyje). Bendrovė turi įgyvendintų projektų Vokietijoje, Rusijoje, Kazachstane, Norvegijoje ir yra entuziastingai nusiteikusi imtis įdomių užsakymų visose šalyse. Įgyta didžiulė patirtis, gaminant specializuotus baldus visuomeninių objektų interjerams: viešbučiams ir restoranams, sveikatingumo klubams ir parduotuvėms. Meistrų kuriami autoriniai baldai atspindi individualų užsakovo stilių ir tikslius jo pageidavimus.

Viena įdomiausių Memel Wood veiklos krypčių – dalyvavimas kuriant naujus, taip pat išsaugant ir atkuriant istorinius, tautinius-kultūrinius objektus. Vienas pavyzdžių – sėkmingai įgyvendinti Klaipėdos Švč. Dievo Motinos Ėmimo į dangų ir šv. arkangelo Mykolo sentikių bei Klaipėdos Dievo Motinos globos ir šv. Mikalojaus cerkvių įrengimo projektai. 

 

  

 

Technologiniai privalumai

Prieš dvejus metus buvo iš esmės modernizuota gamyba ir įdiegta šiuolaikinė įranga: medienos apdirbimo staklės su SPV (skaitmeniniu programų valdymu) 5-ių ašių centras Homag, staklės su SPV Holz, briaunų apdirbimo staklės su SPV Homag, 3-ų ašių portalinės graviravimo ir frezavimo staklės su SPV BZT, dažymo kameros Nestro, keturašės obliavimo ir formavimo staklės su SPV Kuper.

Baldų dizainas ir jų konstravimas, medienos pjaustymas ir dengimas lukštu, medžio drožyba, dažymas ir poliravimas, auksavimas folija ir dirbtinis paviršiaus sendinimas – visas šias paslaugas bendrovė atlieka pati, todėl užtikrina ne vien darbų kokybę, bet ir laikosi jų atlikimo terminų. Čia taip pat galima rasti tokių išskirtinių gaminių kaip 3 metrų aukščio durys, aukšti virtuvės baldai, unikalūs, žemyn ir aukštyn specialiais mechanizmais regu­liuojami, erdvėje pastatomi baldai. 

Įmonės dizaineriai bei konstruktoriai garsėja ne tik klasikiniais baldų dizaino sprendimais – jie nuolat seka mados tendencijas, visada žino dizaino naujoves ir pasiekimus, o norintiems ištobulinto interjero, bendrovė gali pasiūlyti išskirtinių būsto detalių – tiek teisėtų garsių dirbinių kopijų, tiek individualių, autentiškų darbų. Originalios rankų darbo statulėlės, puošybos elementai, padėklai, skrynutės puikiai papildo bet kokio stiliaus interjerą – tiek klasikinį, tiek modernų. Dėl ypatingo gaminimo būdo ir rafinuoto dizaino aksesuarai puikiai pabrėžia erdvės savitumą bei charakterį.

 

  


Memel Wood visai neseniai atvėrė baldų salono duris Klaipėdoje, Liepų g. 20. Norintieji gyvai apžiūrėti siūlomus sprendimus, technologines naujoves, furnitūros galimybes ir autorinius rankų dirbinius čia pamatys gausų jų pasirinkimą. Salonas padalytas į dvi dalis – mederniąją ir klasikinę, todėl galima aiškiai išvysti, kaip tam tikras idėjas perteikti vienu ar kitu stiliumi.

Nuotraukų galerija:

             

Daugiau informacijos: memelwood.lt