ROCA kolekcijos Chroma vonios kambario keramika ir baldai

ROCA
 kolekcijos Chroma vonios kambario keramika Oxygen Blue

ROCA
 kolekcijos Chroma vonios kambario keramika Passion Red

ROCA
 kolekcijos Chroma vonios kambario keramika Silver Grey

ROCA
 kolekcijos Chroma vonios kambario keramika Street Grey

Vonios kambarys turi būti baltas. Na, gali būti švelnių pastelinių spalvų. Na, galima įvesti kokią papildomą spalvą su plytelėmis, jų dekoru, akcentais... Kas taip sugalvojo? Niekas nežino. Bet juk taip šiek tiek nuobodu?

ROCA (Ispanija), prisistatanti kaip pasaulinė vonios kambario lyderė, pritaria nuomonei, kad praktiškiausia ir netgi prasmingiausia spalva sanitarinei keramikai yra balta. Tačiau ir ji siūlo drąsiau formuoti vonios kambario stilių – įvesti naujų, prabangiai madingų spalvų. Ir vadinasi jos skambiai: Passion Red („aistringai raudona”), Street Grey („gatvės pilka“) , Oxygen Blue („deguonies mėlyna“) ir Silver Grey („sidabrinė pilka“). Spalvos, kuriomis galima išreikšti savo asmeninį stilių. Spalvos, kurių Jūs galbūt nesitikėjote.

Originalūs spalvų ir medžiagų sprendimai keramikos gaminiuose ir balduose – bene esminis naujosios ROCA kolekcijos Khroma bruožas. Tai pirmoji pilna vonios kambario kolekcija, kuriai sukurta speciali spalvota ir švelni medžiaga unitazų ir bidė paviršiams. Ši ryškių spalvų medžiaga, vadinama Roca Soft Texture, ne tik pagyvina vonios kambario interjerą, bet ir paverčia unitazą arba bidė patogiu baldu, ant kurio galima maloniai ir patogiai prisėsti paskaityti laikraštį, aprengti vaiką ar tiesiog palaukti savo eilės prie praustuvo ar dušo. Khroma spalvos nėra atsitiktinės – jas parinko garsios madų ir dizaino tendencijas analizuojančios agentūros Nelly Rodi (Prancūzija) kūrybinis vadovas Vincentas Gregoireas.

Atsibodus vienai spalvai, ją galima pakeisti kita – unitazų ir bidė dangčiai, unitazo su bakeliu atlošas yra lengvai numontuojami ir pakeičiami kitais.

Daugiau informacijos – www.roca.lt

Daugiau susijusių straipsnių: