Daugiau nei 55 metus gyvuojantis NOVY yra pirmaujantis gartraukių ir kaitlenčių gamintojas. Jo vertybės – kokybė, meistriškumas bei inovatyvumas. Įmonė visuose NOVY gartraukiuose naudoja patentuotą perimetrinės traukos sistemą.  Tai – aukščiausio lygio gartraukių gamybos standartas. Siekdama dar kokybiškesnio rezultato, įmonė išvystė unikalią garso slopinimo sistemą, kuri gartraukio variklio skleidžiamą triukšmą ir vibraciją sumažina iki paties minimaliausio, leisdama virtuvėje vyrauti išskirtinei tylai ir ramybei. Nuo 1907 m. gamintojas sulaukė pripažinimo daugelyje tarptautinių konkursų: „Red Dots“ ir „iF design awards“ pelnė apdovanojimus už gaminio dizainą, „Plus X“ – už naujoves. Jungtinėje Karalystėje „Novy“ įvertintas „EK&B“ verslo ir dizaino žurnalo apdovanojimu. 

Inovacija, tvarumas, dizainas ir kokybė yra tapusi raktine bendrovės strategija. 2021 m. prestižiniuose „Henry van de Velde“ konkurse NOVY buvo apdovanotas Metų įmonės titulu, ženklinančiu įsitvirtinimą flamandų dizaino industrijoje. Šiandien NOVY komandą sudaro apie 250 darbuotojų, filialai įkurti daugelyje Europos šalių bei Jungtinėje Karalystėje.

Kokybės, tvarumo ir ilgaamžiškumo garantas jūsų virtuvėje

Itin lengvai ir patogiai valdomi patvarūs produktai yra gaminami iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno detalių. Jiems papildomai suteikiama 5 metų garantija. Gaminiai stebina net pačius išrankiausius vartotojus maksimaliu efektyvumu, minimaliu matomumu ir ypač tyliu veikimu. Gartraukių ir kaitlenčių dizainas yra kintantis bei prisitaikantis prie šių dienų interjero dizaino ir tvarumo tendencijų, taip pat vartotojų, kuriems virtuvės erdvė yra itin svarbi, poreikių. Ypač išpopuliarėjęs virtuvinių salų montavimas namuose leidžia ne tik padidinti namų erdvę, bet ir sujungti virtuvės bei svetainės zonas. Renkantis tokį sprendimą, natūraliai kyla klausimas – kaip išvengti kvapų, garų, susidarančių valgio gaminimo metu? Juk niekas jų nemėgsta. Tai pastebėję, NOVY savo gaminius ištobulino taip, kad interjero dizaineriai ir architektai savo klientams galėtų sukurti kokybiškus svajonių namus. 

 

Pakabinamas gartraukis   – virtuvės salos puošmena

Šis modelis pasižymi dvigubu funkcionalumu – apšvietimu ir tyliu bei itin efektyviu garų ištraukimu. Integruota energiją taupanti LED sistema tampa papildomu šviesos šaltiniu, kuriančiu jaukią aplinką Jūsų namuose. Šviesos intensyvumą galima keisti: pasirinkti funkcinę baltą šviesą ar šiltus tonus. Tam naudojamas soft on/off mygtukas. Virtuvės saloms skirta serija išsiskiria rafinuoto dizaino gaubtu, darniai įsiliejančiu į namų interjero dizainą, tad riba tarp virtuvės ir svetainės beveik nejuntama. Už aptakios išvaizdos slepiasi pažangi technologija, leidžianti gartraukiui būti nepaprastai galingam ir kartu labai tyliam. Abiejuose gaminio pusėse esantys filtrai surenka visas riebalų daleles. Viršutiniai filtrai sugeria visus kvapus bei garus ir kartu atlieka oro valymo funkciją. Pritaikius šią recirkuliacijos technologiją, nelieka išorinio nutekėjimo, todėl sunaudojama mažiau šilumos bei energijos.

Kaitlentės su integruotais gartraukiais siekiantiems komfortiškai gaminti

yra itin tylus, tačiau galingas – dėl reguliuojamo ištraukimo aukščio (3 lygiai) ypač efektyviai surenka garus. Dėl unikalaus dizaino gartraukis susilieja su stalviršiu ir tampa pastebimas tik gaminant, tad virtuvės paviršius atrodo vientisas. Toks dizainas suteikia daug laisvės projektuojant interjerą: virš kaitlentės nereikia kabinti gartraukio ir spintelių, sukuriamas atviros erdvės įspūdis. Papildomai integruota „Bridge“ funkcija leidžia sujungti atskiras kaitlentės zonas ir padaryti vieną didelę naudojant Auto funkciją – tai patogu ruošiant kelis patiekalus vienu metu. 

– lengvas montavimas. Elegantiško dizaino juodo stiklo ir metalinių grotelių derinys   ne vien kuria harmoniją virtuvėje, bet ir pasižymi praktiškumu – gartraukis visiškai integruotas kaitlentėje, todėl tampa beveik nepastebimas. Tai puikus pasirinkimas moderniai ir elegantiškai virtuvei, kai nenorima gartraukio montuoti į spintelę ar lubas. Kaitlentės virimo zonas galima sujungti tarpusavyje ir taip įgyti ypač didelę virimo zoną. Tuo tarpu automatiškai įsijungiantis gartraukis surenka visus garus. Kitos intuityvios funkcijos: automatinis puodo atpažinimas, automatinis zonų sujungimas, nuolatinis šilumos palaikymas su apsauginiu užraktu nuo vaikų, laikmačiu, automatiniu sustabdymu bei griliu. Gartraukis išsiskiria našumu bei ekonomiškumu ir itin lengva priežiūra – paviršių pakanka nuvalyti švelnia šluoste, o grotelių ir riebalų filtro rėmą galima plauti indaplovėje.

Taip pat NOVY asortimente rasite ir didelį lubinių gartraukių, montuojamų virš kaitlentės, pasirinkimą. Jie pasižymi tyliu veikimu, galingumu ir tampa vis populiaresni šiuolaikinėse virtuvėse. Visą NOVY asortimentą galima užsakyti parduotuvėse „Avitela“ – avitela.lt/paieska/novy arba salone „Technoarka“– technoarka.lt, kur specialistai suteiks rekomendacijas apie labiausiai Jums tinkantį gartraukio modelį, o daugiau informacijos apie NOVY galite rasti – novy.com

Lubiniai gartraukiai

128