Net ir smulkios, bet tinkamai parinktos interjero detalės gali pagyvinti namus ir tapti stilingu jų akcentu. Be elektros jungiklio neapsieina nei vieni namai, o platus jungiklių pasirinkimas atveria naujas interjero dizaino galimybes. Prie interjero derinama ne tik jungiklių spalva, bet ir forma, kurią nulemia visa būsto stilistika.


Šiais metais Vokietijos jungiklių ir protingų namų sistemų gamintojo JUNG pristatyti „A 550“ ir „A flow“ jungikliai priskiriami prie klasikinio minimalizmo. Vienas nuo kito jie skiriasi subtilia, bet interjerams svarbia detale: „A 550“ turi aiškius kvadrato kampus, o „A flow“ – šiek tiek suapvalintus. Lengvesnės formos ar griežtesnės linijos – kiekvienam pagal asmeninį skonį ir poreikius. Abu jungikliai dailiai priglunda prie sienos ir tinka įvairiausiuose interjeruose.

Tiek „A 550“, tiek „A flow“ jungiklių spalvos – neprarandančios aktualumo: galima rinktis klasikinę juodą, baltą, aliuminio ar elegantišką matinę antracito. Jungiklių komponentai gaminami iš nedužaus termoplasto.

„A flow“ – lengvumo pojūtis ir suapvalintos formos

„A flow“ dizainas išsiskiria lengvomis ir harmoningomis formomis, šiek tiek suapvalintomis briaunomis. Šie jungikliai tobulai tinka jaunų žmonių būstams. Modernūs, plačiai pritaikomi įtaisai lengvai įsilieja į skirtingus interjerus – tiek klasikinio, tiek šiuolaikiško stiliaus. Kuriant jungiklių dizainą atsiremiama į ilgaamžiškumą ir laiko patikrinus sprendimus, tad jis yra nepavaldus trumpalaikėms dizaino madoms ir besikeičiančioms tendencijoms.

„A flow“ gaminiai pasižymi šiuolaikinio žmogaus poreikius atitinkančia funkcijų įvairove – nuo apšvietimo temperatūros, ritininių langinių ar muzikos valdymo prietaisų iki išmaniojo namo sprendimų. Dėl tarptautinio standarto kištukinių lizdų sistemos „A flow“ produktai pritaikomi visame pasaulyje.


„A 550“ – koncentracija į būtinybę

Priešingai nei „A flow“, „A 550“ yra charakteringos kvadrato formos. Šis jungiklis žavi moderniu ir patraukliu dizainu. „A 550“ – tai visiškas minimalizmas ir nepriekaištingai subalansuotos proporcijos, todėl tiks bet kokio stiliaus interjere ir niekada nepraras stilingumo.

„A 550“ ir „A flow“ gali būti montuojami į atskirus ar daugiaviečius rėmelius, nes jiems būdingas „A“ serijai įprastas 55 mm dangtelio dydis. Kaip ir „A flow“, „A 550“ dėl daugybės mechanizmų gali pasigirti funkcijų gausa – išmaniaisiais mygtukų moduliais galima valdyti apšvietimo ir užtamsinimo įrangą, KNX, „eNet“ sistemos prietaisus, telefonspynių sistemas.

„A flow“ ir „A 550“ gaminiams taip pat galima įsigyti ženklinimo rinkinį. Jį sudaro penkios lipnios etiketės ir vienas montavimo adapteris, skirtas etiketėms prie rėmelio priklijuoti.

Klasikinio minimalistinio stiliaus jungikliai patiks žmonėms, norintiems namuose ramios spalvų paletės ir akiai malonių linijų. Abu jungikliai lengvai montuojami, labai ploni, tad neišsiskiria iš sienos ir neprikaupia dulkių, juos nesudėtinga valyti.

Daugiau informacijos: jung.de/lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria