Originalūs audiniai Jūsų baldams

Audinys

Audinys

Audinys

2011 m. Nr. 5 "Interjeras.LT Pataria" žurnalo numeryje naujausią baldų audinių kolekciją Cavallo by Microfibres  pristatęs UAB „Litena“ projektų vadovas Evaldas Norkevičius tęsia temą ir pristato dar keletą baldų audinių linijų.

 

Žakardiniai / šeniliniai audiniai

Žakardiniai / šeniliniai audiniai – Lietuvoje patys populiariausi. Jie minkšti, švelnūs, malonūs liesti. Ši baldų audinių linija pasižymi didele spalvų ir raštų įvairove, atitinkančia pasaulines interjerų mados tendencijas, bei moderniausiomis gamybos technologijomis. Taip pat svarbu, kad visų žakardinių ir šenilinių audinių žaliavų gamyboje nenaudojamos jokios žmonių sveikatai kenksmingos medžiagos. Šis aspektas itin aktualus šeimoms auginančioms mažamečius vaikus.

Dekoratyvinės odos kolekcija „Almera“

Dekoratyvinės odos kolekcija išsiskiria raštų ir spalvų įvairove. Dėl nelygios faktūros, šiais audiniais rekomenduojame aptraukti ne visą baldą, o tik tam tikrą jo dalį, kuri tiesiogiai mažiau naudojama, pavyzdžiui, porankius, lovos galvūgalį, kojūgalį. Ji dažniau naudojama akcentams taip suteikdama baldui stilingumo. Be to dekoratyvine oda galima aptraukti ne tik minkštuosius, tačiau ir korpusinius baldus taip išryškinant spintų dureles, stalčius... Dekoratyvinę odą nesunkiai suderinsite su kitų faktūrų ir raštų audiniais.

UAB „Litena“ – baldų audinių profesionalai, todėl, be jau minėtų kolekcijų, Jums gali pasiūlyti įvairaus tipo audinių: nuo vienspalvių paprastos tekstūros iki pačių sudėtingiausių rankų darbo tekstūrų, išgautų naujausiomis technologijomis, ir siuvinėtų rankų darbo audinių.

 

Daugiau informacijos www.litena.lt

Audinys


Audinys


Oda

 

Oda Oda Oda