Baldai iš salono "Desforma"

Baldai
 iš salono "Desforma"

Baldai
 iš salono "Desforma"

Šiuo metu parduotuvės bei salonai pilni įvairiausių stilių ir kokybės baldų. Juos galima gamintis ir pagal individualius užsakymus, pritaikyti nestandartinėms patalpoms ir susikurti išskirtinį, unikalų interjerą. Tačiau baldai turi būti ne tik estetiški, patrauklūs, bet ir maksimaliai patogūs, ergonomiški, o svarbiausia - ekologiški bei nekenksmingi sveikatai ir aplinkai. Apie tai kalbamės su UAB "Desforma", gaminančios nestandartinius baldus viešosioms erdvėms, direktoriumi p. Sauliumi Vaičiumi.

Pasak p. Vaičiaus, naudingiausi sveikatai baldai yra gaminami iš natūralios medienos. Todėl ir jo vadovaujamos įmonės baldų karkasai gaminami tik iš natūralios medienos, nenaudojant jokių poliuretano masių. Įmonės baldų gamybos technologija yra nekenksminga aplinkai, kadangi baldo karkasas gaminamas jau iš apdirbtos ir suklijuotos faneros bei medžio. Ekologiška, aplinkai nekenksminga yra tolesnė baldų gamybos dalis. Be to, įmonės naudojama gamybos technologija leidžia išvengti didelio kiekio porolono naudojimo. Sėdimai vietai gaminti naudojamas tik aukščiausios klasės lateksas.

Patrauklūs ir ekologiški yra odos baldai. Jiems gaminti naudojama tik kokybiška oda. Šiaulių įmonė baldams gaminti naudoja natūralią odą, siekdama, kad baldai būtų itin kokybiški, ekologiški, naudingi sveikatai bei ilgaamžiai.

Baldams aptraukti naudojami ir aukščiausios kokybės audiniai, turintys "Oeko-Tex" sertifikatą. Jų sudėtyjė visiškai nėra polichlorpreno (PCP) ir chlorofluoro-karbonatų (CFC). Tai leidžia vertinti juos kaip vienus palankiausių aplinkai audinių rinkoje. Šie audiniai yra švelnūs odai - juose nėra šiurkščių chemikalų, jie sukuria vartotojų taip mėgstamą švelnumo pojūtį. Audiniai atitinka visus reikalavimus, keliamus viešųjų erdvių baldams pagal tvirtumo testą (Martindeilo testas) ir atsparumo ugniai testą ("Cigaretės" testas).

Įmonė gamina maksimaliai patogius baldus - išgaubtos baldų formos susilieja su žmogaus kūnu, suteikdamos poilsį ir visišką komfortą.

Daugiau informacijos www.desforma.lt

Daugiau susijusių straipsnių: