Originalūs priedai virtuvei

Relingo sistema "Linero 2000"

Ištraukiamas stalas

Lentynėlė
 prieskoniams

Planuojant įsigyti naują virtuvės baldų komplektą, svarbu iš anksto numatyti virtuvei reikalingą įrangą. Kaip įrengti baldų erdves, jums gali patarti baldų dizaineriai ar gamintojai, siūlydami ištraukiamas ar pasukamas ūkines spintas, karuseles, kitus kampinius mechanizmus, stalčius ar indų džiovyklas. Vis dėlto ne kiekviena šeimininkė žino, kad virtuvę galima išradingai atnaujinti ir pagyvinti, papildžius ją įvairiais aksesuarais.

UAB „Brasa“, kartu su kita virtuvės įranga, siūlo daug puikių virtuvės priedų ir sumanių idėjų. Populiarios relingo lentynų sistemos tarnauja ne tik kaip vieta, tinkama laikyti įvairius reikmenis, bet ir papuošia virtuvę, suteikdamos jai ryškumo, individualumo bei žaismingumo. Jei kalbėtume apie relingo sistemą „Linero 2000“, tai visų pirma reiktų pabrėžti jos išskirtinį stilių. Antra naudinga funkcija – galimybė suvaldyti daugybę virtuvės „gyventojų“ ir laikytis tvarkos, mat čia gausu įvairios paskirties laiklių ir lentynų buitinėms smulkmenoms, lėkštėms ar buteliams laikyti.

Taip pat yra galimybė pasirinkti iš įvairiausių įrankių dėklų, su skirtingomis sekcijomis įrankiams laikyti. Stalčių dėklai yra su horizontaliais ir vertikaliais skirtukais, o specialūs laikikliai peiliams ar prieskonių indeliams padeda palaikyti tvarką virtuvėje. Viskas tvarkinga, lengvai surandama ir lengvai pasiekiama. Išimami guminiai kilimėliai užtikrina saugomų daiktų stabilumą ištraukiamuose stalčiuose ir lentynose, taip pat yra lengvai valomi ir prižiūrimi.

Šiuolaikinėje virtuvėje, o ypač mažoje, tikrai tiks įmontuotas ištraukiamas stalas, padidinantis darbinį virtuvės paviršių, arba ištraukiama ir sulankstoma lyginimo lenta, teužimanti vieno stalčiaus erdvę. Prie baldų apvado tvirtinamos sulankstomos kopetėlės visada bus po ranka, kai reikės pasiekti aukštai spintelėje ar ant spintelės saugomus reikmenis, o jomis pasinaudojus, vėl paslaptingai „pradings“ po apatine spintele.

Originalus ir praktiškas sumanymas – lentyna-šviestuvas, tarnaujantis kaip atskira lentyna arba pakabinamos spintelės dugnas. Jis efektyviai apšviečia vidinę spintelės erdvę ir stalviršį po savimi.

Šių ir dar daugybę originalių idėjų rasite įmonės salonuose.

 

www.brasa.lt