Papildyta „Logic“ praustuvų ir baldų kolekcija iš „Gustavsberg“

Gustavsberg_kolekcija_Logic

Gustavsberg_kolekcija_Logic

Gustavsberg_kolekcija_Logic

Gustavsberg_kolekcija_Logic

Gustavsberg_kolekcija_Logic

Su „Logic“ vonios kambaryje tiesiog sutaupoma erdvė. Nuo gracingų formų vėl grįžtama prie tiesių linijų. Naujieji vonios kambario baldai bei keramika – labai paprasti, bet tuo pačiu elegantiški, kad tiktų kiekviename vonios kambaryje, na o inovatyvūs sprendimai padeda taupyti erdvę. Bendras įspūdis yra išpuoselėtas ir modernus.

Trys naujieji „Logic“ praustuvai yra plačiais paviršiais ir puikiai dera su spintelėmis. Jie gali būti trijų skirtingų ilgių bei turi specialų įgilinimą, kuris paslepia kronšteinus. Nepaisant didesnių matmenų, praustuvų paviršiai yra lygūs ir glotnūs, ant kurių pakanka vietos pasidėti.

„Logic“ baldai specialiai sukurti naujajai keramikos gaminių linijai. Baldų korpusas gaminamas iš drėgmei atsparių baltų melamino plokščių, o dureles galima rinktis iš keturių variantų: riešutmedžio lukšto, poliruotos juodos, baltos arba poliruotos baltos spalvų. Spintelė po kriaukle puikiai dera su naujais „Logic“ serijos praustuvų modeliais.  Šios serijos spintelės gali būti montuojamos po praustuvais arba atskirai, papildomai užsisakant stalviršį. Jų plotis gali būti 30, 60, 90 ir 120 cm.

Daugiau informacijos www.gustavsberg.lt

Daugiau susijusiųs straipsnių: