Paprastas pakabinamo unitazo ir praustuvo montavimas

Villeroy

"Triomont" iš "GUSTAVSBERG"

Daugelis galvoja, kad sumontuoti praustuvą ir unitazą yra ilgas ir sudėtingas, specifinių žinių reikalaujantis procesas, tačiau taip nėra. „Triomont“ – tai naujas, greičiausias ir lengviausias būdas vonios kambaryje sumontuoti pakabinamą unitazą ir praustuvą. Tereikia vonios kambario ir 14 centimetrų erdvės montavimui.

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta rinktis pakabinamą vonios kambario porcelianą. Pirmiausia, tokie gaminiai neužima daug vietos, o vonios kambarys atrodo erdvesnis. Pasitelkus tvirtinamuosius rėmus, pakabinamą unitazą ar praustuvą galima sumontuoti ir kampe. Taip bus lengva ir patogu valyti vonios kambarį ir visada palaikyti jį švarų.

Ar konstrukcija išlaikys Jūsų svorį, nerimauti tikrai neverta, nes tvirtinamieji rėmai atitinka griežčiausius apkrovos reikalavimus. Atlikti bandymai parodė, kad šiais rėmais pritvirtinti pakabinami unitazai gali išlaikyti net 400 kilogramų svorį. Tvirtinamieji rėmai tinka visiems „Gustavsberg“ ir „Villeroy & Boch“ unitazams bei daugumai praustuvų.

 

Išskirtinio dizaino vandens nuleidimo mygtukai

Prie sienos tvirtinami unitazai ir praustuvai suteikia daugiau galimybių savitam vonios kambario interjerui susikurti. Taip pat yra didelė mygtukų vandeniui nuleisti pasiūla. Jų yra įvairaus dizaino, formų ir medžiagų. Iš naujųjų mygtukų vandeniui nuleisti kolekcijos labiausiai išsiskiria dvifunkcis pneumatinis su balto arba juodo stiklo skydeliu.

 

Daugiau informacijos www.villeroy-boch.com; www.gustavsberg.lt