Projekto dizainerė – Skirmantė Vaitkevičiūtė, projekto dalies vadovas – Vilius V. Lunevičius (UAB „Ekspozicijų sistemos“)
Architektai: Gintautas Baranauskas, Daina Lasauskienė, Agnė Baranauskaitė (studija „Menas ir jėga“)

Nuotraukų autorė – Jevgenija Žukova

„Park Town“ „East Hill“ projektavimo užduotis buvo akcentuoti gamtos ir miesto ryšį. Konkurso laimėtojai – dizainerė Skirmantė Vaitkevičiūtė ir Vilius Lunevičius (UAB „Ekspozicijų sistemos“) bei architektai – Gintautas Baranauskas, Daina Lasauskienė ir Agnė Baranauskaitė (MB „Menas ir jėga“) kaip vieną iš gamtą simbolizuojančių holo akcentų parinko žaliąją stabilizuotų augalų sieną. Sienoje sukomponuoti įvairūs žali atspalviai gražiai dera su holo baldais. 80 kv. metrų ploto žalioji siena sukurta naudojant keliolika skirtingų stabilizuotų augalų rūšių bei samanų.


Stabilizuotų augalų siena iš „DiStyle / Scanline“

Stabilizuotos samanos, gėlės bei vertikalūs sodai – naujas, originalus būdas integruoti gamtos dekoro elementus į vidaus erdves. Jų tikroviškumo neįmanoma pakeisti jokiais dirbtiniais gaminiais, nes jie yra 100 % natūralūs. Augalų stabilizavimas yra ekologiškas procesas, kurio metu augalų sultys pakeičiamos biologiškai skaidomu konservantu. Dėl šios konservavimo technikos gėlės, samanos, kerpės išlaiko lankstumą, plastiškumą ir natūralų gyvybingumą be jokios papildomos priežiūros. Norint suteikti reikiamą estetinį vaizdą, konservavimo procesas atliekamas tinkamiausiu augalo gyvenimo ciklo metu.

Registratūros stalas iš UAB „Admodum“

Projektuojant registratūros stalą buvo maksimaliai išlaikytos dizainerių bei architektų parinktos pradinės formos. Tam teko sukonstruoti kampuotas stalo linijas atkartojantį metalinį rėmą. Buvo sukurta stabili ir tvirta konstrukcija, išlaikanti išorėje kampais suvestas plokštes. Apdailai panaudotos fasadinės pilkšvos spalvos compact plokštės. Prieš montuojant, jų nereikia papildomai šveisti ir dažyti. Buvo nuspręsta kiaurymių gręžiniais atkartoti holo interjere dominuojančius lapų raštus. Iš vidaus stalas apšviečiamas LED elementais: juos dengiantis baltas, peršviečiamas organinis stiklas tolygiai išsklaido sklindančią šviesą.

Biuro kėdė Gabri iš „Tronhill“

Dėl ypatingos ergonomikos ir subtilios estetikos Gabri kolekcijos biuro kėdės yra vienas geriausių pasirinkimų žmonėms, ilgas valandas praleidžiantiems darbe. Šio modelio kėdės buvo puikiai įvertintos Vokietijos dizaino tarybos organizuotame „Vokietijos dizaino 2016“ konkurse, „Aukštos kokybės ir dizaino produkto“ kategorijoje.


Sienų ir kolonų apdaila iš UAB „Laivorita“

Pagal architektų sukurtą medžio lapų motyvą užsienio gamintojams buvo pateikta užduotis sukurti kiekvieną atskirą elementą. Visi aliuminio lakštų segmentai yra unikalūs savo geometrinėmis formomis, briaunų išlankstymo kampais bei perforacijos raštais. Perforuoto aliuminio apdailos medžiagos atsparios korozijai ir blukimui. Šių interjero elementų nereikia perdažyti, jie ilgai išlaiko švarią išvaizdą.

Holo baldai iš „DiStyle / Scanline“

Shelter kolekcijos krėslai yra labai išraiškingi. Dėl savo formų ir išskirtinio dizaino jie puikiai tinka norintiesiems atsiriboti nuo supančios aplinkos. Aukšta nugarinė dalis jaukiai apsupa krėsle sėdintį žmogų, sukurdama asmeninę tylos ir privatumo oazę. Shelter krėslai gali tapti puikiu sprendimu nedidelei įmonei: sustūmus kelis baldus vienas prieš kitą, bus užtikrintas maksimalus komforto pojūtis per darbo pokalbius ar pasitarimus.

Sisters pufų kolekcija – unikali skulptūriškomis formomis, primenančiomis jūros akmenėlius. Šie minkšti ir lengvi baldai neturi aiškiai apibrėžtos formos, todėl gali būti laisvai derinami juos supančioje aplinkoje. Tai suteikia interjero dizaineriams kūrybinę laisvę įgyvendinti drąsiausius interjero projektus. Sisters kolekciją sudaro 4 skirtingų dydžių bei formų pufai. Interjero erdvėje juos galima eksponuoti kartu arba naudoti kaip atskirus minkštasuolius.

Penny Table tipo staliukai yra modernaus minimalistinio dizaino. Jų paprastos, lakoniškos linijos puikiai dera prie išraiškingų ir ryškių minkštųjų baldų. Šie nepretenzingi staliukai visiškai nedominuoja interjere, bet yra maksimaliai funkcionalūs ir tobulai papildo minkštasuolius ir krėslus.


Įėjimo kontrolės sistema iš UAB „SS Solutions“

Italijos ir Turkijos bendrovės „Came Ozak“ suprojektuoti techninės bei programinės įrangos sprendimai leido suderinti įėjimo kontrolės sistemą su pastato biuruose naudojamomis personalo administravimo, leidimų užsakymo bei lankytojų registravimo programomis. Ši įėjimo kontrolės sistema ne tik identifikuoja asmenis, patenkančius į patalpas, bet ir fiksuoja darbuotojų judėjimą pastato viduje. Įėjimo kontrolės sistemoje naudojamos magnetinės kortelės. Taip pat darbuotojai gali būti atpažįstami pagal piršto atspaudą ar akies tinklainę.


Terasos suoliukai grindų danga iš „InoWood“

Netipinę grindų dangą sukūrė bendrovė „InoWood“. Terasai įrengti nereikėjo nukirsti nė vieno medžio. Šis objektas pagamintas iš visiškai perdirbtų medžiagų. Grindų bei suoliukų profiliams pagaminti panaudotos plastikinių langų atraižos ir medienos pjuvenos iš parketo gamyklos. Iš anksto buvo paruoštos trijų skirtingų atspalvių lentos, o objekte viskas sumontuota į darnią visumą.

Šviečiantys terasos, lauko baldai iš „DiStyle / Scanline“

Ergonomiški, išgaubtos formos baldai tinka tiek laisvalaikio ir pramogų erdvėms, tiek ir lauko terasoms ar paplūdimiams. Baldai gali būti gaminami iš lakuotos įvairiausių spalvų medžiagos. Šviesą skleidžiantys baldai padeda sukurti šiltą atmosferą, ypač tinkamą įvairiems renginiams viešosiose erdvėse. Italų dizainerio Alberto Brogliato sukurtą įspūdingų baldų kolekciją sudaro įvairūs foteliai, sofutės, pufai bei staliukai.