Paroda "Mona - Modernūs Namai 2010"

Klaipėdoje rugsėjo 22-25 d. vyksta būsto įrengimo ir baldų paroda „Mona – modernūs namai 2010“. Pirmą kartą šis renginys vyksta naujoje vietoje – Artojo g. 3, buvusio prekybos centro „Senukai“ patalpose.

Parodoje bus pristatyti ne tik baldai, interjero detalės ir medžiagos, santechnika, buitiniai prietaisai ir namų apyvokos reikmenys, bet veiks ir šių metų naujovė – „Menininkų galerija“, kurioje išskirtinius darbus demonstruos meninkai, tarp kurių – Rytis Zaveckas, „Baroti“ galerija pristatys profesionalių menininkų paveikslus bei skulptūras, meno galerija internete www.paveikslai.lt pristatys dailininkų paveikslus, savo darbus pateiks Telšių dailės fakulteto studentai.

Be to, šiais metais parodos baldų sektorių papildė įmonės, kurios nedalyvavo praėjusiais metais. Kaip ir kiekvienais metais įmonės dalyvauja parodoje, siekdamos pristatyti naujoves, reklamuoti savo produkciją, skatinti tiesioginius pardavimus, užmegzti verslo kontaktus, išsiaiškinti lankytojų ir būsimų klientų poreikius.

Tradiciškai parodoje „Mona – modernūs namai“ apsilanko šiek tiek daugiau moterų nei vyrų ir tai, tikriausiai, susiję su tendencija, kad namų jaukumu rūpinasi būtent moterys. Parodoje apsilanko tie, kurie ieško naujovių ar konkrečių daiktų savo namams ar buičiai pagerinti. Šiais metais laukiama ir tų, kurie yra neabejingi menui, meno dirbiniams, kurie nori savo namuose originalumo. Be to, parodos metu vyks nemokamos dekupažo pamokos ir norintys galės tiesiog parodos metu sukurti originalių daiktų savo namams.

Penktadienį parodoje laukiama verslo atstovų: 14 val. vyks seminaras – „Efektyvus eksporto vystymas“. Seminaro metu verslo bei eksporto konsultavimo bendrovės „GatewayBaltic“ atstovai pasidalins unikalia partnerių identifikavimo bei ryšių formavimo užsienio rinkose metodologija ir praktiniais patarimais pagrįstais pavyzdžiais. Seminaro metu ypatingas dėmesys bus skiriamas baldų pramonei.

Parodos darbo laikas:

Rugsėjo 22-24 d. nuo 10 val. iki 19 val.

Rugsėjo 25 d. nuo 10 val. iki 17 val.

Bilietų kainos:

5 Lt

Moksleiviams, studentams, senjorams - 2 Lt

Vaikams iki 12 m., kurie ateina su tėvais, įėjimas - nemokamas

#Įvykiai #Parodos

2010-09-16