Pasaulinė premjera

Fasadinis teptukas ANZA

Fasadinis
 teptukas ANZA

Teptukas grindų lakavimui ANZA

Fasadinių
 teptukų serija ANZA

Fasadinis
 teptukas ANZA

ANZA logotipas

NAUJOS TECHNOLOGIJOS. Unikalaus ANZA dizaino ir šiuolaikinių technologijų, vientiso dviejų komponentų liejimo (PP+TPE) derinimas, leido sukurti originalią, lengvą ir tvirtą rankeną naujai fasadinių teptukų serijai.

NAUJAS REVOLIUCINIS DIZAINAS. Išlenktos rankenos ergonomika iki minimumo  sumažina dažytojo riešo įtampą.  Darbas tampa lengvesnis, kokybiškesnis ir greitesnis. Taip pat yra patentuota jungtis ANZA prailgintojui, jei dažoma didesniame kaip 180 cm aukštyje.

ANZA laboratorijoje buvo nustatoma (tiriama) riešo padėtis dažant teptuku. Tyrimo tikslas, buvo sukurti įrankį kaip „dažytojo rankos tęsinį“. Todėl ši nauja fasadinių teptukų serija yra unikali. Nepriklausomai nuo rankos judesių dirbant, raumenys nėra įsitempę – nėra nuovargio.

NAUJOS KOKYBĖS PRIVALUMAI. Naujas dizainas ir geresnė kokybė. Dėl naujos kartos sintetinių šerelių ir orginalios teptuko galvutės konstrukcijos, naujo dizaino fasadiniai teptukai yra imlesni ir geriau laiko dažus.  Dabar teptukai žymiai geriau, nei anksčiau, talpina ir laiko dažus.

Naujo tipo sintetiniai šereliai taupo Jūsų laiką ir jėgas.

 

Daugiau info: www.tikkurila.lt