Nuotraukos gamintojo

Kaip savarankiškai ar su dizainerio pagalba sukurti funkcionalią virtuvę namuose? Nepriklausomai nuo erdvės dydžio, buitinės technikos gamintojų dėka gaminimo procesu galima mėgautis plečiant ar mažinant jo plotą ir taip taupant energiją. Nuo 1907-ųjų Belgijoje įkurtas NOVY yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių gartraukių ir kaitlenčių prekių ženklų. Jo modeliai įsilieja  skirtingose dizaino stiliaus virtuvėse – tiek bendroje gaminimo zonoje, tiek saloje, dera prie medžio, metalo, betono, akmens faktūrų. Vienas naujausių NOVY gaminių – modelis Panorama 120. Tai stilinga viryklė, turinti ventiliuojamą indukcinį paviršių su penkiomis gaminimo zonomis. Tai išskirtinio dizaino ir kokybės produktas!

Panorama 120 papildė pasaulinių apdovanojimų pelniusią kolekciją Panorama. Tai 120 cm ilgio viryklė su integruotu iškylančiu gartraukiu. Dėl dvigubos pertvaros ir ventiliacinio motoro konstrukcijos bei dvigubos plokštės kabančiuose gartraukiuose visi NOVY gaminiai pasižymi tyliu bet itin galingu veikimu. Papildomai jiems suteikiama 5 metų garantija. Vos vienu paspaudimu Panorama 120 labai palengvina virimą, kepimą orkaitėje ar grilyje, o iš keraminio stiklo kaitlentės rėmo iškylantis gartraukis pakyla iki puodo aukščio, tad visiškai sugeria garus. Modelis turi 5 XL zonas, integruotas į viryklės vidų. Jos leidžia vienu metu virti ar kepti penkiuose taškuose. Ši inovacija sukurta siekiant suteikti gaminimo procesui laisvės. Papildomai 5 kaitros taškai gali būti suprogramuoti į vieną ar kelis, todėl labai paprasta kepti grilyje ar virti dideliuose puoduose bei katiluose. Tai ypač aktualu gaminant didelėse šeimose ar restoranų bei kitų maitinimo įstaigų virtuvėse. 

Nepriklausomai nuo to, ar garai surenkami per išorinę ventiliacijos angą, ar naudojant energiją taupantį recirkuliacijos režimą, Panorama 120 modelio ventiliatorius dirba itin tyliai. Recirkuliacijai sudaryti NOVY naudoja patentuotą monoblokinį filtrą. Jis neužima daug vietos, tarnauja iki 900 virimo valandų, o atgal į virtuvę išleidžia švarų, bekvapį ir neišsausėjusį orą.

Stiklinis ventiliacijos įrenginio priekis gali būti nuimamas, filtro sistema padengta metalu, todėl detalėje užsilikusius riebalus galima šalinti indaplovėje ar krapštuku. Papildomai filtras įtaisytas viryklėje, todėl nekaupia papildomų nuosėdų. Kadangi gartraukio forma yra plokščia, kaitlentės zonoje atsiranda papildomos erdvės, leidžiančios patogiai ruošti valgį, statyti gaminimo prietaisus. Minimalistinis viso įrenginio paviršius turi liečiamuosius valdiklius, kuriuos valdyti galima ir per „Novy Connect“ programėlę, todėl jį naudoti visai nesudėtinga.

Novy Easy – maisto ruošimą supaprastinantis įrenginys

Dar vienas NOVY kolekciją papildęs gaminys – Novy Easy – ventiliuojama indukcinė viryklė su integruotu neišskleidžiamu gartraukiu. Jį sudaro keturios indukcinės zonos, kurias skiria garų surinkimo sistema. Šis 80 cm prietaisas montuojamas virtuvės stalviršyje, o gartraukio angą dengia metalinės grotelės. Easy modelio dizainas sukurtas taip, kad subtiliai derėtų prie bet kokio virtuvės stiliaus. Garus surinkti galima naudojant recirkuliacijos metodą arba nukreipiamąją garų išėjimo angą. Pasirinkus recirkuliaciją, kvapus sugeria NOVY patentuotas monobloko anglies filtras. Jis orą išvalo, tačiau jo neišsausina. 

Kaitlentės valdymo principas taip pat labai paprastas. Temperatūra reguliuojama piršto paspaudimu, yra automatinio gaminimo, šilumos palaikymo bei gruzdinimo specialiame puode funkcijos. Išmanus viryklės paviršius turi ir automatizuotą puodo atpažinimo funkciją. Kaitros taškai padalinti po du 24 x 21 cm aukščio, 3000 W galios gaminimo plotus. Juos galima sujungti naudojant didesnius puodus.

Automatinė ir intuityvi ventiliacija – vienas didžiausių funkcionalumų, leidžiančių virimo metu susidarančius garus ar riebalus greitai pašalinti gartraukio ertmėje. Novy Easy modelį lengva prižiūrėti – metalinį riebalų filtro rėmą bei jame esančias groteles paprasta išimti, juos galima plauti indaplovėje, taigi virtuvėje visada išlieka tvarka, o gaminimo procesas tampa itin malonus. 

NOVY gaminiai atras vietą minimalizmą, modernią klasiką, mid-century, japandi bei kitus stilius mėgstančių žmonių namuose. Šiuos ir kitus modelius apžiūrėti bei išbandyti galima ir fizinėje parduotuvėje Technoarka Kaune (Chemijos g. 19) arba apsilankyti avitela.lt/paieska/novy

155