Žinomas fotografas Adas Vasiliauskas pasitelkė dirbtinį intelektą ir sukūrė visame pasaulyje šiuo metu itin populiariaus filmo „Barbė“ pagrindinės herojės namus Vilniuje, viename iš NT plėtotojos „Omberg group“ statomų „Skylum“ dangoraižių.

„Barbės svajonių namą daugelis prisimename iš vaikystės, daug ilgesingo dėmesio jam skiriama ir naujame filme. Jos namai Barbei – labai svarbūs, interjeras visapusiškai atspindi jos asmenybę.

Taigi, nesusilaikėme nepatikrinę – kaip butą žymioji Barbė įsirengtų, jei apsigyventų mūsų šalyje“,  –   sako „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Barbės interjerams „Skylum“ butuose sukurti pastaraisiais metais nestandartiniais projektais išgarsėjęs fotografas Adas Vasiliauskas pasitelkė dirbtinį intelektą – „Midjourney“ programą.

Du „Skylum“ dangoraižiai yra statomi Viršuliškėse, vienas iš jų – jau baigtas, antrasis taip pat baigiamas. Projekto pristatymui „Omberg group“ jau ne kartą pasitelkė neįprastus sprendimus: pernai skaisčiai rožiniai bei Ukrainos vėliavos spalvomis apšviestas statybų aikštelės kranas, prie Spaudos rūmų žinomas menininkas iš Vokietijos nutapė oficialiu Lietuvos rekordu tapusį didžiausią šalyje 3D piešinį, vienam iš dangoraižių suteiktas Buzz vardas, taip pagerbiant astronautą Buzz Aldrin, „Skylum“ projektą visuomenei pristatė ir jame butą įsigijęs atlikėjas Vaidotas Baumila. 

#NT rinka #Interjeras

2023-07-31