Kovo 2 dieną Hanoveryje įvyko prestižinių dizaino apdovanojimų „if Product Design Award“ įteikimo ceremonija, kurioje net trys kompanijos „Artemide” produktai pelnė apdovanojimus: „Pirce“ (G.M. Scutellà dizainas) ir „Cadmo“ (Karim Rashido dizainas) už dekoratyvinį ir „Cover“ (Studio Format Design) už architektūrinį sprendimą.

Abu šviestuvus galima pamatyti „Delight” salone Vilniuje. „Kuriant šiuos ir kitus šviestuvus „Artemidėje” naudojama labai daug rankų darbo. ”, - sakė bendrovės „Delight Baltic” vadovas Laimonas Jucius.

Iki rugpjūčio pabaigos visi apdovanojimus pelnę produktai bus pristatomi specialioje „iF Product Design Award“ dizaino apdovanojimų parodoje. Šiais metais parodoje tikimasi sulaukti daugiau nei 250 tūkst. lankytojų iš viso pasaulio. Su laimėtojais taip pat bus galima susipažinti kasmetiniame iF leidinyje arba iF virtualioje parodoje internete.

„iF Product Design Award“ apdovanojimai pagerbia išskirtinius dizaino pasiekimus ir suteikia tribūną gamintojams, produktų dizaino kokybę vertina tarptautinė ekspertų komisija. Šiais metais konkursui savo darbus pateikė 1016 kompanijų iš 39 šalių, jos pristatė beveik 2500 produktų.

Savo veiklą pradėjusi 1960-aisiais „Artemide” šiandien yra vienas žinomiausių šviestuvų ženklų pasaulyje. Ji daug dėmesio skiria šviesos spalvų išgavimo galimybėms, tiria spalvotos šviesos poveikį žmogaus nuotaikai.

1958 metais Ernesto Gismondi ir Sergio Mazza Milane įkurta kompanija yra pelniusi beveik visus prestižiškiausius pramoninio dizaino apdovanojimus. Dabar šis ženklas yra itališkos kokybės, dizaino ir inovacijų sinonimas. Jis diktuoja dekoratyviųjų šviestuvų dizaino madas visam pasauliui, o jai kuriančių dizainerių šviestuvai patenka ne tik į moderniausius interjerus, bet ir į muziejų ekspozicijas.