2021 metais Vilniaus senamiestyje atidarytas verslo bei laisvalaikio kompleksas „Bokšto skveras“. Tai vienas unikaliausių komercinės paskirties objektų, suprojektuotų ir realizuotų Lietuvoje XXI amžiuje.

 

 

Projekte dalyvavo:

Kompanija gamina aliuminio – stiklo fasadus, langus, duris, stoglangius, vidines rėmines ir berėmes pertvaras. Gamyboje naudojamos SCUCO (Vokietija), ALUPROF SA (Lenkija) aliuminio profilių sistemos.

Daugiau informacijos: alk.lt

 

Įmonė tiekia skardą ir gaminius iš skardos bei lietaus vandens nuvedimo sistemas. Pagrindinės žaliavos naudojamos gamyboje yra titancinkas bei varis, kadangi šios medžiagos pasižymi ypatingomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas, patikimumas, tradicijos ir ekologija. UAB „Lukarna“ oficialūs kompanijos „Rheinzink“ atstovai Lietuvoje. 

Daugiau informacijos: lukarna.lt

 

Ergolain – ergonominių baldų gamybos, sudėtingų baldų projektų valdymo veiklą vykdanti Lietuvos įmonių grupė. Ergolain kuriami biurų, HoReCa, viešų erdvių projektai remiasi trimis svarbiausiomis savybėmis: į žmogaus poreikius orientuotas dizainas, technologinės inovacijos bei ergonomiški sprendimai.

Daugiau informacijos: ergolain.lt 

 

Bendrovės veikla – apšvietimo projektavimas, šviesos dizainas ir vizualizavimas. Elektros instaliacija ir „protingo namo“ kūrimas. Kompanija atstovauja žinomus šviestuvų gamintojus – Delta Light, Arkoslight, Zumtobel, Fagerhult, Thorn, Vibia, Louis Poulsen, Flos.

Daugiau informacijos: svt.lt 

Nuotraukos Leono Garbačausko

Pagrindinė veikla – nestandartinių baldų projektavimas, gamyba ir montavimas. Bendrovė gamina aukštos kokybės korpusinius komercinės paskirties baldus. Šie baldai puikiai reprezentuoja vietą ir tampa neatsiejama stilingo interjero dizaino dalimi.

Daugiau informacijos: mob.: 8 672 57473

 

Pagrindinė veikla – meninės kalvystės darbai. Įmonė bendradarbiauja su architektais, dizaineriais, dailininkais, staliais, skulptoriais, stikliais. „Plieno kalvė“ tai profesionalių kalvių, suvirintojų, dizainerių grupė, kuri gali sukurti vienetinius, unikalius gaminius iš metalo.

Daugiau informacijos: plienokalve.lt

 

Kompanija tiekia natūralaus bei dirbtinio akmens produkciją. Čia gaminami įvairūs stalviršiai, laiptų pakopos, židinių apdailos elementai, palangės. „Akmenstata“ dirba tiek su komercinėmis įmonėmis tiek ir su privačiais užsakovais.

Daugiau informacijos: akmenstata.lt 

 

Kompanija gamina jūrinius  bei  gėlavandenius akvariumus. Visi akvariumai yra individualiai projektuojami, laikantis akvariumistikos taisyklių. Akvariumai gali būti gaminami iš paprasto silikatinio arba pašviesinto stiklo, siekiant kuo kokybiškiau perduoti gyvų organizmų nepakartojamo grožio spalvas.

Daugiau informacijos: akvariumustudija.lt         

 

Kultūros paminklų, lipdinių,  freskų, pastatų apdailos detalių, tinko ir mūro restauravimo įmonė. Dirbtinio marmuro gamyba iš gipso, stiuko, betono. Meninis, polichrominis dažymas.

Daugiau informacijos: 8 698 23128      

 

UAB „Gforma“ – akrilinio akmens apdirbimo ir stalviršių gamybos įmonė. Ilgametės patirties dėka surinkta meistrų komanda gali įvykdyti įvairiausius nestandartinius sprendimus tiek mažiems tiek didesniems projektams. „Gforma“ gali pasiūlyti įvairių formų praustuvus, recepcijas, dušų padus, vonios apdailas, palanges.

Daugiau informacijos: stalvirsiai.lt 

 

Tai kokybiškos vonios įrangos salonas Vilniuje. Salone prekiaujama praustuvais, maišytuvais, vonios kambario baldais bei aksesuarais nuo minimalistinio dizaino gaminių iki prabangių konstrukcinių sprendimų. Salono eksponuojama Italijos, Ispanijos, Vokietijos kompanijų vonios įranga gaminama, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausius technologinius sprendimus.

Daugiau informacijos: stiluss.lt 

 

Nuotraukos Leono Garbačausko

Natūralus akmuo – ilgaamžė medžiaga, kurią įprasta naudoti ne tik fasado adailai, bet ir interjere. Natūralus akmuo sukuria jaukumo įspūdį, tapdamas vienu iš pagrindinių interjero akcentų. Kompanijos „Vileka“ siūlomas didelis akmens rūšių, spalvų, raštų pasirinkimas leidžia patenkinti plataus rato klientų poreikius.

Daugiau informacijos: tel.: 8 698 49203 

 

Pagrindinė įmonės veikla – aplinkotvarkos darbai ir želdinimas, arboristų paslaugos medžių priežiūrai. Įmonės įgyvendinti projektai yra nuo privataus namo aplinkos projekto parengimo iki parkų, skverų, gatvių rekonstrukcijos darbų ir priežiūros. „Herbela“ yra Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacijos narė.

Daugiau informacijos: herbela.lt

 

Augalų centras „Multiflora“ Čia auginama ir prekiaujama maždaug 400 krūmų rūšių veislių, apie 100 lapuočių medžių rūšių ir veislių, apie 600 spygliuočių medžių rūšių ir veislių. Augalų centre galima įsigyti daugiau kaip 1500 pavadinimų daugiamečių gėlių rūšių ir veislių.

Daugiau informacijos: facebook.com/augalucentras 

 

Įmonės veikla – kraštovaizdžio objektų : parkų, skverų, aikščių, gatvių viešų bei privačių atvirų erdvių projektavimas. Rekreacinės infrastruktūros objektų projektavimas. Įvairios paskirties pastatų sklypo plano dalies projektavimas ir autorinė įgyvendinimo priežiūra. Konsultacijos kraštovaizdžio architektūros klausimais.

Daugiau informacijos: terrafirmalt.com 

 

109

#Video

2022-09-29