Posakis „grožio miegas“ atsirado ne be priežasties. Miegas arba jo trūkumas veikia visą savijautą, atsiliepia odai ir nuotaikai, energijos pertekliui ar trūkumui bei gebėjimui tvarkyti kasdienius reikalus. Trumpos tamsios dienos, ilgos naktys, jaukūs namai... Norisi kaip lokiams susirangyti savo guolyje ilgam žiemos miegui? Puikus sumanymas, nes miegas gali būti tikras jaunystės šaltinis. „Geras miegas yra kaip vitaminai. Jokios grožio priemonės tiek nepadės. Neišsimiegojęs žmogus jaučiasi kaip suglamžytas laikraštis“, – mintimis dalijasi dizaineris Juozas Statkevičius, jau kurį laiką miegantis ant čiužinio „Dormeo Memory“.

„Miegas išvaizdai – stebuklingas dalykas. Išsimiegojus ir akys kitaip žiba, o jau nekalbant apie nuotaiką. Jei pasižiūri ryte į veidrodį, ir veidas šviečia, nuotaika pasitaiso. Labai paprasta – jei tu gerai atrodai pasižiūrėjęs į veidrodį – tai ir diena bus pasisekusi“.

„Joks grimas nepadeda, jei nesi gerai išsimiegojęs. Nei geriausių firmų kosmetika, nei geriausi kremai, nei lazeriai, nei jokie papurškimai ir patempimai – nieks nieko nepadarys, jei gerai neišsimiegojai“.

„Nesu iš tų žmonių, kuriuos galima lengvai nupirkti. Aš visą laiką pats turiu patikrint. Čiužinys gali būti auksinis, bet jei jis bus nepatogus... Jau po pirmos nakties galiu pasakyti, kad ant Dormeo buvo be galo komfortiška miegoti. Paskutinė mada – gerai miegoti. Man Dormeo – tikras atradimas. Nepaprasta kokybė, šiuolaikiška medžiaga“.

www.dormeo.lt