Pasyvūs namai renkasi „AEG-Electrolux“ buitinę techniką

Electrolux buitinė technika pasyvaus namo virtuvėje

Electrolux
 buitinė technika pasyvaus namo virtuvėje

Bendrovės „Veikmė“ statomas pirmasis Lietuvoje pasyvių namų kvartalas išsiskirs ne tik energiją taupančiais inžineriniais sprendimais, bet ir efektyvia buitine technika. Kaip ir pirmajam namui, pastatytam Vilniuje, Gulbinų gyvenvietėje, taip ir dviems šį pavasarį planuojamiems užbaigti namams „Veikmė“ pasirinko „AEG-Electrolux“ buities prietaisus.

Šiuose, saulės kolektoriais karšto vandens paruošimui aprūpintuose namuose, būsimi gyventojai atras energiją ir vandenį taupančią „AEG-Electrolux“ buitinę techniką: A++ energijos klasės šaldytuvą su šaldikliu, sunaudojantį tik 208 kWh elektros energijos per metus, itin efektyvią ir taupią indukcinę kaitlentę bei metalo spalvos A energijos klasės orkaitę. Virš jos bus įrengtas į spintelę įmontuotas ištraukiamas metalo spalvos gartraukis.

Be to, naujieji šeimininkai galės sutaupyti net iki 200 vandens vonių per metus, naudodamiesi modernia A energijos klasės „AEG-Electrolux“ indaplove „Pro Clean“, kuri ne tik užtikrina geresnę nei iki šiol išplovimo kokybę dėl naujos konstrukcijos patentuotų purkštukų, bet ir pasižymi net 10 litrų didesne vidine talpa, nei standartinės rinkose esančios indaplovės. Į šią indaplovę kur kas patogiau sutalpinti įvairius šiandienos buityje naudojamus indus.

„AEG-Electrolux“ prietaisai buvo įrengti ir pirmojo pasyvaus namo virtuvėje. Šio  dviaukščio vienbučio būsto šildymui per metus pakanka apie 15 kW/m2, t.y. net iki keturių kartų mažiau už tradiciniams naujos statybos būstams.

Taupaus ir darnaus gyvenimo būdo šalininkams buitinės technikos pardavėjai taip pat rekomenduoja rinktis A+, A++ ar net A+++ energijos klasės skalbyklę. Be to, namų ruošai pravers ir „Electrolux“ naujosios kartos dulkių siurblys „Ultrasilencer Green“, kuris yra pagamintas iš 55% perdirbto plastiko, pasižymi 40 proc. mažesnėmis energijos sąnaudomis bei yra tyliausias rinkoje (68 dB(A))