Vaikiška patalynė iš "Carreblanc"

Vaikiška
 patalynė iš "Carreblanc"

Vaikiška
 patalynė iš "Carreblanc"

Jei turite vaikų, vienas iš aktualių klausimų yra vaikiška patalynė, kuri turi būti nealergiška, švelni, lengvai prižiūrima, žinoma, svarbu, kad patiktų jūsų mažyliui. Vaikams labiausiai patinka patalynė, dekoruota animacinių filmų herojų atvaizdais, gyvūnėliais. Spalvos taip pat labiausiai tinka linksmos, ryškios. Na, o patiems mažiausiems šalia patalynės reikia ir papildomų detalių: apsaugos lovytei, vystymo lentos, vokelio ir t.t. Apie vaikiškos patalynės, rankšluosčių asortimentą bei pasirinkimo galimybes kalbamės su „Carreblanc“ atstovybės Lietuvoje komercijos direktore Valdone Šiaudikiene.

Įmonė prekiauja patalyne, kuri gaminama tik iš aukščiausios rūšies šukuotinės Egipto medvilnės. Vaikų kolekciją sudaro: antklodžių ir pagalvių užvalkalai, paklodės (su gumom ir be jų) lovai.

Kolekcijos kuriamos berniukams ir mergaitėms. Berniukams siūlomos melsvos, švelniai rudos spalvos su meškučio, tigriuko, šunelio ar kitų gyvūnėlių aplikacijomis, mergaitėms – rožinės spalvos, su pelytės ar kt. aplikacijomis. Kolekcijų spalvų gama labai įvairi: rožinės, melsvos, vanilės, lino, salotinės, baltos, turkio. Kiekviena kolekcija turi savo animacinį herojų ir ši aplikacija naudojama visuose tos kolekcijos produktuose. Neatskiriama kolekcijos dalis yra ir žaislai.

Kūdikio lovytės asortimentą sudaro antklodė, pagalvė, jų užvalkalai, paklodė, pledas, apsauginė sienelė lovytei, vystymo lenta ir užvalkalas jai, dviejų dydžių vokeliai kūdikiui, seilinukų komplektai, šliaužtinukai, pižamos, naktinukai, įvairių stilių chalatukai (2–14 metų vaikams). Labiausiai mėgstami chalatai su kapišonu.

Rankšluosčiai vaikams gaminami iš 100 proc. kokybiškos medvilnės ir yra trijų skirtingų dydžių: 70x120 cm (dušo), 50x90 cm (veido), 40x60 cm (rankų), su kapišonu.

Gaminiams suteiktas ,,Proneem Anti-ACATIENS naturel“ tekstilės bandymų ir ekologijos instituto sertifikatas, garantuojantis, kad gamyboje nėra naudojami žmogui ir aplinkai kenksmingi dažai ir medžiagos.

,,Carreblanc“ parduotuvė, Saltoniškių g. 9, Vilnius, PC ,,Panorama“

Daugiau info www.carreblanc.com

Daugiau straipsnių šia tema: