Sofa Colorado

Kiekvieno naujo sezono pradžioje stengiamės įžvelgti kryptis, kuriomis vadovaujasi originalius būstus kuriantys interjero architektai. Svarbus aspektas – nevienadieniai, tvarūs sprendimai. EASE baldų salonuose vadovaujamasi būtent šiomis vertybėmis. Šiemet pavasaris – spalvingas, su gražiomis retro nuotaikomis, interjeruose dominuoja raštai ir kontrastai. Kviečiame pasisemti idėjų ir sukurti gyvybingus namus.

Pavasario interjero dizaino tendencijų sąrašo viršuje – spalvingumas! Vyraujančius persikų, rožinius, geltonus, raudonus ir žalius atspalvius lengva integruoti į neutralių tonų paletę. Spalva gali greitai pakeisti kambario nuotaiką, gali būti naudojama išreikšti mūsų asmenybei. Ji tiesiog daro kasdienį gyvenimą ryškesnį ir įdomesnį. Taigi nebijokime spalvų, o jei šiek tiek nedrąsu, siūlome pradėti nuo detalių: tai gali būti ryškiaspalvis krėslas, šviestuvas ar dekoratyvinės pagalvėlės ant Jūsų minkštojo baldo.

Įvairios retro formos, kuriose regime žaismingų spalvų ir raštų, būdingų 1970-ųjų, 1980-ųjų ir 1990-ųjų stiliui. Galime aiškiai matyti, kaip praeitis susitinka su dabartimi ir nejučia nostalgija persipina su eklektiška šių laikų tikrove. Retro formų galime rasti ne tik detalėse, bet ir baldų dizaino sprendimuose, kuriuose daugiausia dominuoja mus į praeitį nukelianti forma. Išskirtinis retro bruožas – žaismingumas ir spalvos. Taigi išlaisvinkite savo fantaziją, nes retro stilius puikiai dera su kitais interjerų stiliais. Maišykite, derinkite be jokių taisyklių, negalvokite, kas yra teisinga ar neteisinga, ko yra per mažai ar per daug! Pritaikykite šią tendenciją ir papuoškite savo namus didelės apimties, organiškų formų minkštuoju baldu, spalvingu pufu ar komoda, kuri retro stilių primins savo forma.

Neapdorota ir natūrali estetika – tai tarsi natūralus žmogaus šauksmas kuriant interjerą. Kiekvienas savo namuose trokšta jausti ramybę ir poilsį. Norėdami sušvelninti miesto kraštovaizdį ir kartu sukurti raminančią erdvę, į namus dizaineriai grąžina gamtos elementus. Žemiški audinių tonai, molio detalės, medžio tekstūros susipina ir susijungia. Kiekvienas pripažins, kad liestis prie natūralaus medžio masyvo stalo yra daug maloniau. Sėdėti ant sofos, kurios audinys savo šiluma tarsi apgaubia, – tai komfortas, kurio nereikia atsisakyti.

Tvarumas tapo neatsiejama interjero dizaino tendencija. Ji su metais tik ryškėja ir užima svarbią vietą šiame segmente. Žaliasis kursas yra gyventi su gamta, o ne prieš ją, o tai reiškia, kad ši tendencija vyrauja renkantis namų interjero sprendimus, nepriklausomai nuo to, ar tai bus prabanga alsuojantis, ar minimalistinis būstas. Ekologiškas medžiagų tiekimas, statyba ir novatoriškas dizainas yra tvarumo dalis. Skoningi, aukštos kokybės, nepriekaištingą komfortą teikiantys baldai gali būti ir tvarūs.

Kolekcija Lingua

Kolekcija Karto

2024 m. pavasarį išvysime didelius, netaisyklingų formų baldus, kurių pagrindinis tikslas – ne tik atlikti funkciją, bet ir užpildyti erdvę. Jau seniai pamiršome tuos laikus, kai stalas buvo tik kvadratinis ar stačiakampis, dabar mes norime organiškos formos baldo. Tai gali būti ovalas ar netaisyklingas stalviršio kraštas, sukuriantis išskirtinumą, apvalus valgomojo stalas, tinkantis net ir ankštose erdvėse. To paties reikalaujame ir iš minkštųjų baldų. Pageidaujame, kad jie prisitaikytų prie esamos erdvės. Individualūs pasirinkimai leidžia susikurti namus, kuriuose jausitės patogiai. Baldų įvaizdis yra daug drąsesnis nei anksčiau, juose dera praktiškumas ir komfortas.

Personalizuotas namų kūrimas be jokių taisyklių ir gairių – tai mantra, kurią turite sau kartoti kurdami namus. Nereikia vaikytis kaimyno ar draugo kuriamo interjero, reikia įsiklausyti į tai, ko norite Jūs! Taigi pageidaujantiems minimalizmo, turime gerų žinių, jis niekur nesitraukia, tačiau šiek tiek reikalauja prisiliesti asmeniškai ir įtraukti individualaus žaismingumo. Taigi taip gimė nauja tendencija – žaismingas minimalizmas. Čia galite naudoti ramesnę, natūralesnę spalvų paletę ir pasirinkti žemiškų tonų vienspalvį vaizdą, kur kontrastą sukurs skirtingos medžiagos, struktūros, faktūros ir galbūt juoda ar kita ryškesnė akcentinė spalva.

Fotelis su pakoju Ross

Stalas Barrel ir kėdės Karla

Sofa Gustav

EASE salonus rasite:

Vilniuje

Vytenio g. 20, Vilnius 

P. Lukšio g. 32, Vilnius (Domus galerija)

Kaune

Savanorių pr. 168, Kaunas (HOLAS – namai interjerui)

www.easbaldai.lt

431

#Baldai #EASE #Naudingi patarimai

2024-04-10