Patalynė iš UAB "Trivilita"

Patalynė iš UAB "Trivilita"

Patalynė iš UAB "Trivilita"

Patalynė iš UAB "Trivilita"

Patalynė iš UAB "Trivilita"

Vasara – metas, kai norisi atsinaujinti, susitvarkyti, nusiplauti langus, kad pro juos į kambarį patektų kuo daugiau saulės šviesos ir šilumos, pasikabinti linksmas užuolaidas, pasimerkti gėlių, pasikeisti patalynę, kad vakare, po dienos darbų, galėtume kristi į malonią, vėsinančią, raminamai nuteikiančią lovą, į patalus, kurie galbūt primena gėlėtą pievą ar giedrą dangų su puriais debesėliais? Apie patalynės komplektus pavasariui šį kartą kalbamės su UAB „Trivilita“ projektų vadove Dalia Celencevičiūte.

Vasara sukelia nemažai rūpesčių alergiškiems žmonėms, kuriems šis žydėjimo metas išties sunkus. Todėl patalynė turi būti natūrali(iš medvilnės, satino, šilko). Be to, malonu, kai šiltą naktį patalynė dar ir vėsina. Žinoma, norisi, kad ji būtų ir lengvai prižiūrima, skalbiant neišbluktų, greitai nesusidėvėtų, mat šiltuoju metų laiku daugiau prakaituojame, todėl ir patalynę skalbti tenka dažniau.

Įmonė pirkėjams siūlo puikios kokybės itališkos patalynės komplektus, kuriuos galėsite išsirinkti net iš 11 spalvų asortimento. Tai auksčiausios kokybės medvilnės ir satino patalynė. Šiuo metu madingiausia – klasikinės šviesios spalvos, stambiais raštais marginta patalynė. Be to, yra ir vaikiškos patalynės komplektų, kurie tikrai pradžiugins mažuosius spalvingais animacinių filmų herojais.

Nudžiuginkite brangiausią pasaulyje žmogų madingu, pavasarišku patalynės komplektu tiesiai iš saulėtosios Italijos!

Daugiau info www.trivilita.lt