Paveikslus interjere kabinkite taip, kad negadintumėte sienų

Kad negadintumėte sienų - www.remai.lt

Kad negadintumėte sienų - www.remai.lt

Kad
 negadintumėte sienų - www.remai.lt


Subtilios interjero detalės, pavyzdžiui, paveikslai – visada malonios. Vis dėlto dažnai, norint meno kūriniais papuošti namų erdves, atsiranda galvos skausmas – kaip tai padaryti negadinant sienų. Juk kalti vinį į ką tik nudažytą sieną – nei praktiška, nei malonu, ir tinka nebent tada, kai nežadate nieko keisti artimiausius keletą metų.

Tie, kurie galvoja apie jaukumą namuose ir siekia tokio rezultato, kuris negadinja estetinio vaizdo, turi išeitį – naudoti galerijos juostą CLICK RAIL. Ją galima įsigyti ir internetu. Rėminimo dirbtuvės www.rėmai.lt rekomenduoja paveikslų pakabinimo sistemą, kuri tvirtinama palubėje ir yra beveik nepastebima, tačiau itin funkcionali.

Naudojant šią sistemą, galima kabinti paveikslus, nuotraukas, naujienų stendus, lentas, o  prireikus įmanoma lengvai keisti objektų išdėstymą.  Sistema tvirtinama prie pat lubų: užtenka įsukti kelis specialius laikiklius ir ant jų užspausti pačią pakabinimo juostą.

Vėliau iš šono įsideda specialus plonas trosas, kuris lengvai paslenkamas iki reikalingos vietos. Ant troso užkabinamas specialus kabliukas, kurio pozicija taip pat keičiasi. Trosų bei kabliukų stiprumą reikėtų pasirinkti pagal kabinamų daiktų svorį. Metro ilgio pakabinimo juosta išlaiko iki 20 kilogramų. Galima pasirinkti dažomą juostos variantą – tuomet pakabinimo juostą galima nudažyti tokia pačia spalva kaip ir sieną – ji taps beveik nepastebima.

Taip pat yra galimybė užsisakyti galerijoms skirtas pakabinimo sistemas – tuomet prie jų jungiamas elektros šaltinis ir įmontuojama slankiojanti lemputė, kad apšviestų žemiau pakabintą meno kūrinį. Taip kiekvienas pakabintas objektas gali būti idealiai apšviestas. Pastaroji sistema išlaiko pakankamai didelį svorį.

Tie, kurie neketina savo namuose turėti daug sukabintų paveikslų, gali rinktis iš gausybės kokybiškų rėmelių – nuo standartinių iki gaminamų pagal individualius poreikius. Rėmo gamyba gali užtrukti nuo dienos iki savaitės.

Malonios smulkmenos namuose ne tik pagerina bendrą mikroklimatą, bet ir įkvepia kurti – natūralaus medžio rėmai pripildo namus jaukumo ir subtiliai užpildo erdvę.

 

www.remai.lt

Kad
 negadintumėte sienų - www.remai.lt

Kad
 negadintumėte sienų - www.remai.lt

 

Kad
 negadintumėte sienų - www.remai.lt

Kad
 negadintumėte sienų - www.remai.lt