Jeigu patalpose yra per daug drėgmės – gali kilti įvairios sveikatos problemos. Kaip ir per drėgnas, taip ir per sausas oras ne tik kenkia baldams, kitiems patalpose laikomiems daiktams, tačiau ir žmogui. Tai gali atrodyti smulkmena iki tol, kol atsiranda įvairios lėtinės ligos galinčios sugadinti žmogaus kasdienybę.

asociatyvi nuotrauka

Esant per daug drėgnam orui geriausia alternatyva yra drėgmės surinkėjas. Tai įranga, kuri kainuoja nepigiai, tad daugelis renkasi nuomos opcijas.

Šiuo metu drėgmės surinkėjas nuoma yra siūlomas daugelyje vietų, tad svarbiausia rasti tą, kuri geriausiai tenkina poreikius visomis prasmėmis. Apie įrangos galimybes pasakoja jas nuomojantis ir perteklinės drėgmės problemas išmanantis Tadas.

Platus įrangos pasirinkimas

Drėgmės surinkėjo nuoma Dregmessalinimas.lt yra labai plačiai išvystyta paslauga, kadangi poreikis – irgi yra gana didelis. Nuo buitinių, kurie dažniausiai naudojami patalpose iki poros šimtų kvadratinių metrų, iki pramoninių, kurie gali labai puikiai aptarnauti net ir itin dideles patalpas iki 1 000 kvadratinių metrų.

„Galingumas yra pats svarbiausias aspektas, kuriam reikia skirti dėmesį renkantis. Žinoma, kad reikia įvertinti ir daugiau niuansų, tačiau būtent galia užtikrina, kad įranga bus užtektinai efektyvi, kad tinkamai ir greitai sugertų drėgmę, kuri yra patalpose,“ – teigia Tadas.

Geriausia renkantis yra tartis su specialistais, kurie geba atsakyti į visus iškilusius klausimus ir padeda rasti įrangą, kuri ne tik atitinka asmeninius arba verslo poreikius, tačiau ir juos pranoksta.

Greta galingumo taip pat reikia įvertinti papildomas įrangos charakteristikas, pavyzdžiui, kiek energijos jai reikia. Taip pat verta detaliau susipažinti su gamintojais. Internete galima rasti daug komentarų, kurie padės rasti geriausius.

„Dėmesio yra verti Trotec arba Master gamintojo surinkėjai. Juos nuomotis galite iš puslapio dregmessalinimas.lt“, – priduria specialistas.

Legalios nuomos paslaugos

Greta tinkamos įrangos pasirinkimo taip pat siūlome kuo daugiau dėmesio skirti vietoms, kurios ją nuomoja. Prioritetas turi būti legalios paslaugos. Tik tokiu atveju galite būti tikras, kad gausite profesionalų aptarnavimą, kurio Jums reikia.

Visada bus tokių, kurie nuomoja nelegaliai, tad kadangi nemoka mokesčių, dažniausiai sutinka suteikti paslaugas pigiau. Tačiau minusas, kad pigesnės paslaugos turi labai daug rizikų. Tenka girdėti daug sukčiavimo atvejų, kai nuomos paslaugos teikiamos, tačiau gaunama įranga – sugadinta. Vėliau nuomotojai teigia, kad tai nuomininkas ją sugadino, tad liepia atlyginti nuostolius. Šiuo atveju tiesą rasti labai sunku, kadangi nėra sutarties, kurioje pateikti esminiai nuomos punktai.

„Nuomojantis yra sudaroma sutartis, kurioje pateikti svarbiausi paslaugos teikimo aspektai. Jie suteikia abiems pusėms daugiau ramybės, kad viskas bus taip, kaip sutarta ir kaip norisi“.

Kada reikia drėgmės surinkėjo?

Dažniausiai apie didelius ir galingus drėgmės surinkėjus yra kalbama tuomet, kai rangovai atlieka statybų darbus ir negali atlikti vidaus apdailos, kuomet patalpos nebus visiškai sausos. Taip, tai yra viena iš dažniausių priežasčių – kodėl tokia įranga reikalinga. Tačiau tai tik viena iš daugelio opcijų ir specialistas Tadas patikslina kitus atvejus.

„Drėgmės surinkėjas padeda tinkamai paruošti patalpas darbams. Pavyzdžiui, planuojantiems kloti grindis – pirmiausia reikia gerai jas išdžiovinti. Tik tokiu atveju mediena arba kita danga, kuri bus dedama, išlaikys savo kokybę ir metų eigoje neišsivaikščiotų. Kitais atvejais irgi reikia daugiau sausumo, pavyzdžiui, kai tvarkomos sienos. Tik tuomet, kai patalpose yra visiškai sausa – galima atlikti bet kokius kitus apdailos darbus“.

Taip pat Tadas patikslina, kad tokios įrangos nuomos paslaugos reikalingos tuomet, kai po nelaimių patalpose yra labai daug drėgmės. Ne tik pavasario metu, kai užlieja rūsius, tačiau ir po vamzdžių įtrūkimų.

Profesionali įranga dažniausiai naudojama verslininkų, kurie sutinka mokėti daugiau, tačiau jiems reikia sistemos, kuri dirba itin greitai ir našiai. Tuo tarpu buitiniams poreikiams patenkinti dažnai svarbiausia yra kaina, kadangi daugelis žmonių turi laiko. Tokiu atveju ne tik pati įranga kainuoja pigiau, tiksliau jos nuoma, tačiau ir išlaikymo kaštai yra mažesni, kadangi nereikia itin didelio efektyvumo darbų atlikimo metu.