Planuojate statyti namą ir nežinote nuo ko pradėti?
Norite kad jis būtų energiškai taupus ir draugiškas aplinkai?

VšĮ „Aplink tave“ EKOcentras kviečia į Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyksiančius seminarus „Draugiškos aplinkai statybos žaliems“.

Seminarų metu susipažinsite su tokio pastato kūrimo taisyklėmis ir principais. Lektoriai analizuos dažniausiai pasitaikančias klaidas, patars kaip jas pastebėti ir jų išvengti. Čia bus skaitomi pranešimai apie sistemų, kurios ypač reikalingos kuriant tokius pastatus (šilumą taupantys langai, rekuperacija-vėdinimas, namų procesų automatizuotas valdymas) veikimo principus ir parinkimą. Taip pat bus pristatomi ir analizuojami pastatų pavyzdžiai.

Šie seminarai aktualus visiems, kurie artimiausiu menu planuoja statytis naujus namus, nes nuo 2016 metų visi naujai statomi pastatai turės atitikti A klasę, nuo 2018 m. – A+ klasę, o nuo 2021 m. bus reikalaujama statyti A++ energinio naudingumo pastatus.

Seminaro metu veiks draugiškų ir energiškai taupių namų projektų paroda, kurioje bus demonstruojama 15 konkursui „Mano EKOnamai‘13“ Lietuvos architektų sukurtų darbų.

Seminarų laikai, programa ir registracija – http://www.manoekonamai.lt/renginiai-mokymai/seminarai-planuojantiems-statybas-draugiskos-aplinkai-statybos-zaliems/