Plastikiniai langai yra populiariausias pasirinkimas Lietuvoje. Tam yra svarių priežasčių – šie langai atrodo puikiai, užtikrina komfortą ir suteikia nemažai pridėtinės vertės būstui. Jeigu planuojate atnaujinti būstą, senus langus pakeisti naujais ir efektyviais, UAB „Tikri langai“ komanda atsako, kodėl plastikiniai langai yra vienas geriausių variantų Jūsų namams.

1. Patvarūs, patikimi ir tvirti.

Šiuolaikiniai plastikiniai langai gaminami iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų, pasitelkus pažangias technologijas. Šios priemonės užtikrina nepriekaištingą gaminių tvirtumą, kuris atitinka griežtus ES standartus. UAB „Tikri langai“ plastikiniai langai be vargo atlaiko temperatūros svyravimus, kenksmingus UV spindulius, stiprų vėją, krušą, intensyvų lietų ir kitas gamtos stichijas. Jie ilgus metus išliks elastingi, nepralaidūs šalčiui, žvarbiam vėjui ir vandeniui. 

Jeigu ieškote kokybės už gerą kainą, rekomenduojame rinktis lietuviškus langus. Kauno mieste plastikinius langus siūlome įsigyti čia.

2. Saugūs ir ekologiški.

Plastikiniai langai yra aplinkai saugus pasirinkimas. Tai tinkamas sprendimas tiems, kurie yra neabejingi aplinkos tvarumui ir ekologiškam gyvenimo būdui. UAB „Tikri langai“ langų profilių sienelės yra gaminamos iš kruopščiai atrinkto, pakartotinai perdirbto plastiko, o pasibaigus naudojimo laikui, šie langai gali būti dar kartą perdirbami.

3. Tai langai, kurie taupo Jūsų pinigus.

Plastikiniai langai pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Tai ypač aktualu gyvenant Lietuvoje, kur žvarbūs orai vyrauja didžiąją metų dalį. Jeigu jaudinatės dėl augančių šildymo išlaidų, plastikiniai langai tikrai verti Jūsų dėmesio! Dėl izoliacinių savybių, jie ženkliai sumažina būsto šildymo sąnaudas. Kėdainiuose langus rasite čia – rinkitės energiškai efektyvius sprendimus ir sutaupykite!

4. Nereikalauja sudėtingos priežiūros.

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas daugeliui nesuteikia prabangos skirti daug laiko ir pastangų langų priežiūrai. Plastikiniai langai padeda išvengti nepatogumų – dėl ypatingos kokybės medžiagų bei detalių, langai funkcionuoja nepriekaištingai, ilgus metus veikia ir atrodo taip pat kaip ir pirmąją dieną, kai buvo sumontuoti! Plastikinius langus tereikia retkarčiais nuvalyti naudojant šiltą vandenį su muilu ir langų valiklį. 

5. Estetika, pavaldi Jūsų poreikiams.

Kartais manoma, kad plastikiniai langai atrodo nuobodžiai, nepasižymi spalvų, dizaino, raštų įvairove. Tai – labai toli nuo tiesos. Šiuolaikiniai plastikiniai langai gali būti pritaikomi prie bet kokio architektūros stiliaus ir užsakovo poreikių. Vienas svarbiausių tokių langų estetinių privalumų yra plastiko lankstumas. Tai lengvai formuojama medžiaga, todėl plastikinių langų gamyboje galimi įvairūs stilių, spalvų ir dizaino deriniai pagal individualius pageidavimus.

Ekonomiškumas, puiki išvaizda ir nepretenzinga priežiūra yra tik kelios svarbios priežastys, dėl kurių turėtumėte apsvarstyti plastikinius langus. Jeigu apie mūsų gaminius norite sužinoti daugiau, galime Jums patarti. Kokybiški langai ir durys už prieinamas kainas tik internetu – www.langaiplastikiniai.lt visada nepriekaištinga gaminių kokybė ir patrauklūs pasiūlymai!