“Plus X Award 2011“ geriausiais produktais paskelbė 4 “Electrolux” prietaisus

Dulkių siurblys „ergorapido“ iš „Electrolux“

Dulkių
 siurblys „ultraone“ iš „Electrolux“

Plus X Award

Didžiausiuose pasaulyje technologijų, sporto ir laisvalaikio apdovanojimuose “Plus X Award” geriausio metų produkto  vardą pelnė net keturi “Electrolux” prietaisai, iš kurių du galima įsigyti Lietuvoje, o kiti du šalies rinkai bus pristatyti kiek vėliau. 

Tarptautinės apdovanojimų žiuri sprendimu “Geriausių 2011 m. produktu”  tarpo dulkių siurbliai „UltraOne” ir „Ergorapido“, espresso kavos aparatas “Favola” ir garinis lygintuvas “5Safety”.  Visi šie produktai įvertinti už aukštą kokybę, dizainą ir naudojimo patogumą, tuo tarpu belaidis siurblys “Ergorapido” įvertintas ir už ergonomiką.

Nuolatinių pagyrimų sulaukiantis ”Electrolux” dulkių siurblys “UltraOne” nuo savo debiuto 2009 m. buvo pripažintas geriausiu (angl. best in test) net 11 šalių nepriklausomuose testuose. „Ergorapido” yra “Electrolux” dulkių siurblių dizaino ikona. Jis skirtas greitam ir patogiam pasiurbimui, todėl stilingo dizaino bei madingų spalvų gamos dėka gali būti laikomas matomoje vietoje.  Garinis lygintuvas “5Safety” pasižymi ne tik inovatyvia garų sistema, bet ir aukštesniais saugumo standartais. Įvertintas lygintuvo modelis Lietuvoje pasirodys jau šių metų rudenį. Espresso kavos aparatas “Favola” yra bendradarbiavimo su “Lavazza” rezultatas, kuris Lietuvoje pasirodys kitąmet.

Visi apdovanojimus laimėję produktai bus eksponuojami šių metų rudenį Berlyne vyksiančioje didžiausioje pasaulyje buitinės technikos parodoje IFA 2011.  

“Mums didelė garbė pelnyti šiuos prestižinius tarptautinius apdovanojimus, nes tai kartu ir mūsų pastangų  - kurti geriausiai vartotojų poreikius atitinkančius produktus - įvertinimas”, sako Smulkiųjų prietaisų padalinio Centrinėje Europoje vadovas Michaela’s Grafoneris.

Apie „Plus X Award“

„Plus X Award“ yra didžiausi pasaulyje technologijų, sporto ir laisvalaikio apdovanojimai. Jo žiuri sudaro 144 ekspertai iš 32 pasaulio šalių.  Produktai, vertinami technologijų kategorijoje, apima buitinius prietaisus, IT produktus, automobilinę įrangą, pramogas, elektrinius įrangius, mobiliąsias ir fototechnologijas.

„Plus X Award“ produktus vertina vartotojams aktualiausiose kategorijose – inovacijų, kokybės, dizaino, naudojimo patogumo, ergonomikos ir ekologijos.

„Electrolux” yra buitinių ir profesionalių prietaisų gamybos lyderis pasaulyje, kasmet parduodantis daugiau nei 40 mln. produktų 150 šalių gyventojams. Kompanija didžiulį dėmesį skiria inovacijoms, kurios kuriamos remiantis išsamiais vartotojų įpročių tyrimais bei tendencijų įžvalgomis, todėl geriausiai atitinka pirkėjų poreikius. „Electrolux” produktų gama apima virtuvės ir drabužių priežiūros prietaisus, pažymėtus prekių ženklais „Electrolux”, „AEG-Electrolux“, „Zanussi” ir kt: šaldytuvus, šaldiklius, virykles, orkaites, kaitlentes, indaploves, skalbykles, džiovykles, dulkių siurblius, virdulius, kavavires, sulčiaspaudes, skrudintuvus, plaktuvus ir kt. „Electrolux”, turinčios 52 tūkst. darbuotojų, pardavimai 2010 m. siekė 106  mlrd. SEK. Daugiau informacijos rasite čia: www.electrolux.com/press ir www.electrolux.com/news.