Tekstas Kristina Noreikienė
Nuotraukos UAB „Plytelių centras“

 

Šiuolaikiniame interjere plytelės užima ypač svarbią vietą. Tai ne vien sienų ar grindų danga, bet ir originalus namų dekoro elementas, suteikiantis erdvei išskirtinumo. Kadangi plytelių pasiūla šiuo metu didžiulė – skiriasi ne tik jų spalvos ar raštai, bet ir funkcijos, renkantis rekomenduojame kreiptis į savo srities profesionalus. Jie padės ne tik teisingai išsirinkti, bet ir atskleisti erdvės privalumus, sukurti individualų stilių. Šįkart kviečiame užsukti į UAB „Plytelių centras“ prekybos salonus Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose prekiaujama pasaulinėje rinkoje populiariomis sienų ir grindų plytelėmis, – su įmonės meistrų pagalba savo namuose, biure ar visuomeninės paskirties patalpose galėsite įgyvendinti visas dizaino idėjas.

 

 

Platus asortimentas ir aukšta kokybė

Užsukę į „Plytelių centro“ salonus, rasite didelį pasirinkimą akmens masės, mozaikinio betono (terrazzo) bei šiuo metu itin madingų, architektų bei interjero dizainerių labai pamėgtų porceliano plytelių. Svarbu paminėti, kad visos plytelės rektifikuotos ir kalibruotos. Tai reiškia, kad jos yra tikslių matmenų (įstrižainė visuomet vienoda) bei tiesių kampų ir lygių kraštų.

Įmonė prekiauja plytelėmis, kurios tinka tiek grindims, tiek sienoms dengti. Jos kepamos 1 200–1 350 ºC temperatūroje ir presuojamos 2 kartus – taip įgauna reikiamą atsparumą ir kietumą. Įmonė siūlo tik 4–5 klasės neporingas plyteles, kurios neturi vidinių tuštumų ir mikrokristalų, todėl yra atsparios vandeniui ir dėvėjimuisi. Be to, jos nebijo jokių buitinių chemikalų, šarmų, rūgščių (įgeriamumo rodiklis – vos 0,04 proc.) ar temperatūros pokyčių. Ne veltui šios aukščiausios klasės porceliano plytelės dažniausiai naudojamos vonios ir virtuvės zonose, taip pat viešųjų erdvių, kavinių, viešbučių, mokyklų, biurų, parduotuvių ar oro uostų erdvėse, nes dėl savo atsparumo ir ilgaamžiškumo jos itin tinka intensyvaus eismo patalpoms.

Beje, pagal laboratorijos testo metodo duomenis, plytelės atitinka R9 B slidumo klasę – tai reiškia, jog baimintis paslysti nereikėtų. O jei vis dėlto neramu, įmonės meistrai gali pagaminti mozaikines (specialiai supjaustytas) plyteles iš bet kurių salone išsirinktų plytelių. Taip būsite tikri, kad jūsų grindų danga – visiškai saugi. Be to, plytelės – vienas geriausių šilumos laidininkų, todėl ši danga ypač tiks įsirengiant šildomas grindis!

 

 

Šių dienų pasirinkimas – didelio formato plytelės

Įmonė labiausiai orientuojasi į didelio formato plyteles – jas jau pamėgo ir įvertino ne tik interjero dizaineriai ar patyrę plytelių meistrai, bet ir daugelis naujakurių. Šiuo metu tai ypač populiarus pasirinkimas projektuojant vonios kambario, valgomojo ar kitos erdvės interjerą. Šios įspūdingų raštų, solidžios plytelės lengvai pritaikomos įvairiuose būstuose, o dėl savo dydžio leidžia sukurti prabanga alsuojančią atmosferą ir vizualiai praplėsti erdvę. Be to, „Plytelių centro“ meistrai gali pagaminti ir tokio paties atspalvio bei rašto stalviršį – taip sukuriamas vientisas, harmoningas stilius vonios kambaryje, virtuvėje ar valgomajame.

Vertinantiems natūralumą

Šiuo metu labai vertinamas natūralumas, jis svarbus ir kuriant namų interjerą. Čia vėl gali pasitarnauti didelio formato plytelės, leidžiančios atkurti unikalų akmens raštą. Akmens, marmuro imitacijos, šviesios ar tamsios didelio formato plytelės šiandien laikomos gero stiliaus ženklu bei moderniu pasirinkimu. Beje, loftuose ar studijos tipo butuose įspūdingai atrodo ir „Rude Metal“ plytelės, suteikiančios erdvei stilingumo, rafinuotumo ir modernumo.

 

 

Nevienadienis sprendimas

Plytelių danga įrengiama ne vieniems metams – tai ilgalaikis sprendimas, todėl jam reikėtų skirti dėmesio ir laiko. Suprasdami tai, „Plytelių centro“ meistrai visiems, išsirinkusiems grindų ir (ar) sienų plyteles, siūlo nemokamą plytelių išdėstymą 3D vaizdu. Taip galėsite įvertinti ir prireikus koreguoti savo pasirinkimą, pasikonsultuoti su specialistais ir išsirinkti geriausią variantą, susikurti modernia klasika alsuojantį nevienadienį interjerą.

Nuotraukų galerija:

„Plytelių centro“ salonus rasite Švitrigailos g. 11A, Vilniuje, bei Šilutės pl. 103, Klaipėdoje.

Daugiau informacijos www.plyteliucentras.lt