Artis Style - Iris

Artis  Style - Iris

Vienas didžiausių statybinių mišinių gamintojas ATLAS neseniai išleido žėrintį glaistą plytelėms. Tai dar viena patalpos dekoravimo galimybė. Blizgesio efektas kinta ir yra veikiamas šviesos kritimo kampo – geriausiai išryškėja esant taškiniam apšvietimui. Blizgusis glaistas Atlas Artis Style yra gaminamas 10 spalvų.

Gamintojas nuolat investuoja į naujas technologijas. Glaistas Artis Style papildo Artis glaistų grupę, kuri pradėta gaminti šiek daugiau nei prieš metus. Artis glaistų gamyboje taikomos naujausios technologijos. Color Protect® saugo glaistą nuo blukimo ir apnašų, Efect Perlenia® – tai „bijančių drėgmės“ molekulių formulė, neleidžianti vandeniui skverbtis į glaistą. Myko Bariera saugo glaistą nuo pelėsio, grybelio ir kitų mikroorganizmų, patalpoje leidžia ilgam išlaikyti sveiką mikroklimatą ir estetinį vaizdą.

Artis ir Artis Style glaistai skiriasi nuo įprastų Atlas glaistų plytelėms platesnėmis panaudojimo galimybėmis. Įprasti glaistai gaminti atskirai siauriems (iki 6 mm) ir platiems (iki 16 mm) plytelių tarpams užpildyti. Atlas Artis glaistu galima glaistyti nuo 1–25 mm tarpus, o blizgiuoju Artis Style – 2–25 mm tarpus.

Visi Artis plytelių glaistai yra greitai stingstantys. Nuglaistyta patalpa galima naudotis po 3 val., o nuglaisčius įprastu Atlas glaistu – po 24 val. Visi glaistai yra elastingi, puikiai sukimba su plytelėmis, turi nepriekaištingas eksploatacines savybes. Klinkerio plytelių (taip pat ir klinkerio plytų) tarpams glaistyti yra skirtas specialus Atlas klinkerio mišinys su mineralais.

Tiesa, gamintojas nuolat galvoja apie vartotoją. Tuo tikslu yra išleistas įprasto plytelių glaisto restauratorius Atlas Fugero. Jei per ilgą eksploatacinį laiką glaisto spalva pabluko, užsiteršė, ar ją norite pakeisti kita, atnaujinkite ją šia specialiai tam skirta priemone Atlas Fugero.

Daugiau informacijos: www.iris.lt