Gyvendami skubančioje visuomenėje, apsikrovę kasdieniais darbais ir įvairiausiomis atsakomybėmis, sugrįžę namo labiausiai svajojame apie poilsį. Natūralu – juk būtent ten mes geriausiai atsipalaiduojame ir nusiraminame. Esminiais praktiniais patarimais, kurie padės jums susikurti asmeninę poilsio oazę bute, dalinamės šiame straipsnyje.

Susitvarkykite namus

Turbūt ne kartą teko leistis į tušinuko paieškas (deja, nesėkmingas) svarbaus darbo skambučio metu arba, prieš išeinant iš namų, narplioti detektyvą, kur gi gali gulėti automobilio raktai? Išvengti panašių kuriozinių situacijų gali padėti elementarios tvarkos palaikymas. Kuo daugiau daiktų – tuo daugiau įtampos. Galbūt jūs jau turite viską, ko reikia, tačiau dėl netvarkos to nepastebite? Taigi pirmasis dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai susitvarkyti namus.

Atnaujinkite miegamąjį

Galbūt kokybiškam poilsiui trukdo turimas senas čiužinys? Jeigu jo paviršius labiau primena mėnulį ir vien nuo minties apie miegą jums pradeda skaudėti pečius ir nugarą, tikėtina, kad atėjo laikas atsinaujinti. Naujas lovos čiužinys yra puikus pagalbininkas kovojant su nuovargiu. 

Pridėkite žalumos

Augalai ne tik gamina deguonį ir padeda palaikyti švarų patalpų orą. Žalia spalva suteikia gyvybingumo. Derindami įvairaus dydžio ir skirtingų formų augalus savo namuose, galite sukurti tikras miesto džiungles! Jeigu į augalus žiūrite skeptiškai, nes labiau sekasi juos numarinti, nei užauginti, ką jau kalbėti apie nepakankamą apšvietimą – nesijaudinkite. Gausus augalų pasirinkimas tikrai leis atrasti savo butui tinkantį žalialapį draugą.

Prisiminkite apsilankymą SPA salone

Daugelis yra įsitikinę, kad atpalaiduojančiai erdvei įrengti prireikia daugybės daiktų, pastangų ir, be abejo, pinigų. Relaksacijos zoną savo namuose galite įkurti panaudodami žvakes, namų kvapus, taip pat pagalvėles, pledus ir, galų gale, tiesiog prigesinti šviesą ar paleisti ramią muziką.

Pagalvokite apie pomėgius

Jeigu darbe išvargina triukšminga aplinka, tai kam tokią pat turėti savo namų erdvėje? Įrenkite tylos zoną be televizoriaus. Jeigu turite didžiulę žurnalų ar knygų kolekcija, užuot turėdami dulkančią leidinių krūvą, paverskite ją instaliacija. Dėlionės taip pat gali tapti interjero akcentu, o jų surinkimas – tikra namiškius sujungiančia pramoga.

Jeigu vis dėlto pritrūkote idėjų ir nežinote, nuo ko pradėti – pavartykite interjero žurnalų puslapius arba pasižvalgykite internete. Net neabejojame, kad ten rasite dar daugiau puikių idėjų ir patarimų, kaip savo butą paversti tobula poilsio oaze.

Daugiau informacijos: magresbaldai.lt