Dėl visiško atsparumo mikrobiologiniam poveikiui ir patogaus naudojimo tai yra ideali medžiaga terasoms ir fasadams įrengti.

Dar vienas „žaliasis“ statybų objektas – natūralaus apšvietimo sistema SOLATUBE.

„Solatube“ buvo sukurta kaip alternatyvus natūralios šviesos šaltinis švieslangiams, stoglangiams, kupolams, kai šiuos sudėtinga ar neįmanoma įrengti.

Pastaraisiais metais pastebima tendencija naudoti kuo daugiau ekologiškų statybinių medžiagų. Tai veikiausiai yra susiję su ES reikalavimais pastatų vertinimui, kurie įsigalios nuo 2020 m. Be to, pasikeitė ir žmonių požiūris į aplinką, kurioje gyvename – stengiamasi saugoti save ir rūpinmasi, kad statyboje naudojamos medžiagos nekenkų žmogaus sveikatai ir aplinkai.

Savą būstą kuriantys asmenys daug dėmesio skiria šiuolaikiškoms terasų sistemoms. Tai – išskirtinė estetika, suteikianti gyvenamosioms erdvėms netradicinį stilių ir charakterį. Bendrovės „Ejotra“ pristatoma „Twinson“ terasų sistema – tai aplinkai draugiška (100 proc. perdirbama) alternatyva nykstančių tropinių bei kitai natūralių miškų medienai. Dėl visiško atsparumo mikrobiologiniam poveikiui ir patogaus naudojimo tai yra ideali medžiaga terasoms ir fasadams įrengti. Ši moderni terasų medžiaga įkūnija savyje ne tiknatūralios medienos grožį, bet ir PVC funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Išskirtines „Twinson“ savybes garantuoja Vokietijos medienos instituto VHI kokybės ženklas. Be to, sistemai suteiktas prestižinis PEFC – tarptautinės ekologinę inovacinę miškininkystės praktiką remiančios organizacijos – sertifikatas. Ši danga puikiausiai tinka terasoms, balkonams, aikštelėms, baseinų ir tvenkinių apdailai, sodo takeliams, suoliukams ir laipteliams įrengti. Dėl plačios spalvų gamos (8 spalvos) terasų sistemos puikiai dera prie bet kokio įrengiamos erdvės stiliaus.

Dar vienas „žaliasis“ statybų objektas – natūralaus apšvietimo sistema SOLATUBE. Ji gali būti naudojama bet kokios paskirties pastatų patalpoms apšviesti – nuo WC iki sandėlių gamybos pastatų. Patalpų apšvietimą galima skaičiuoti pagal pateiktus parametrus, t.y. lygiai taip, kaip skaičiuojamas tradicinis elektrinis apšvietimas.

„Solatube“ buvo sukurta kaip alternatyvus natūralios šviesos šaltinis švieslangiams, stoglangiams, kupolams, kai šiuos sudėtinga ar neįmanoma įrengti. Sistema iš pirmo žvilgsnio labai paprasta: kupolas surenka šviesą pastato išorėje, vamzdis šviesą transportuoja reikiamu atstumu, o sklaidytuvas šviesą išsklaido patalpoje. Jei lygintume su alternatyviomis konstrukcijomis, tai pastebėtume, kad minėta apšvietimo sistema savo šilumos izoliacinėmis savybėmis žiemą ir šilumos išskaidymu vasarą yra kur kas pranašesnė. Maksimalus sistemų ilgis – iki 15 metrų.

www.ejotra.lt