Porceliano šviestuvai jaukiems namams

Porceliano šviestuvų paroda

Salono LA FORMA ekspozocijoje galima pamatyti nepaprasto grožio šviestuvų parodą. Tai ne tik meno, bet ir funkcionuojantys kūriniai, kuriuos iš kaulinio porceliano sukūrė jauna menininkė Rūta Indriūnaitė. Didesni ir mažesni jaukių minkštų formų dekoratyvūs šviestuvai savo unikaliu dizainu nė kiek nenusileidžia žymiesiems pasaulio šviestuvų gamintojams. Salono šeimininkų pakabinti šalia AQUA CREATIONS šilkinių nuostabiųjų kūrinių, jie natūraliai papildo salono kolekciją. Dekratyvūs ir pritaikomi namuose šviestuvai puikiausiai tiktų miegamuosiuose, vaikų kambario naktiniam apšvietimui, taip pat tose namų vietose, kur reikia tik jaukaus nuotaiką sukuriančio apšvietimo.

Rūtos šviestuvai pagaminti iš kaulinio porceliano. Ši medžiaga idealiai tinka šviestuvams. Ji lengva, patvari, o svarbiausia – ji nepaprastai gražiai ir gerai skleidžia šviesą.

Rūtos šviestuvų ornamentuose rankomis nulipinti ir meistriškai sujungti porcelianiniai produktai suauga į nematytą originalų raštą,

 

Šių metų gegužės 8 d. 17 val. salonas LA FORMA kviečia aplankyti Rūtos Indriūnaitės porceliano šviestuvų parodą „Šviečiantis“. Paroda veiks iki liepos vidurio. Ypatingai kviečiami architektai ir interjero dizaineriai, kuriems nuolatos reikalingos naujos kokybiškos interjero naujienos.

 

Salonas LA FORMA

J. Basanavičiaus g. 19

LT-03108 Vilnius

www.laforma.lt