Mūsų laikmečio žmogus prabangą suvokia visiškai kitaip, nei ją įsivaizdavo ankstesnių kartų atstovai. Ji nebetapatinama su gausa, tačiau išliko ir ryškiai į pirmą vietą iškilo patogumo kriterijus. Prabangu ir gražu yra tai, kas subtilu, įdomu, netikėta, funkcionalu.

Praėjusio amžiaus viduryje vieno iš modernizmo architektūros pradininkų, vokiečių architekto Liudviko Mies van der Rohe sukurta minimalistinė stilistika, kai „mažiau yra daugiau”, tebediktuoja madą ir yra laikoma gero skonio ženklu, daugeliu atvejų – estetikos ir dizaino etalonu.

Namų inžinerinių sistemų kūrėjai, tam, kad sutilptų į šiuos itin siaurus minimalizmo rėmus, vos ne kiekvieną dieną daro atradimus, nes šiuolaikinio žmogaus patogumo ir komforto poreikiai didėja...

Vokiečių namų vandens inžinerinių sistemų gamintojas TECE kuria sprendimus, kurie apjungia technologijų funkcionalumo ir šiuolaikinio dizaino reikalavimus, suteikdami žmogui komfortą ir prabangą. Kaip tik už tai jų produktai ne kartą buvo įvertinti prestižiniais tarptautiniais Red Dot ir IF dizaino apdovanojimais.

TECEsquare

TECEsquare – nerūdijančio plieno plokštelė, mygtukas, kurį paspaudus nuleidžiamas vanduo unitaze, 2010 m. gavo Red Dot apdovanojimą ir buvo oficialiai pripažinta kaip tikras dizaino objektas, ryškus interjero akcentas. Vonios kambario interjere jos beveik nesimato: tik trys siauros siūlės. 2 mm storio, vos nuo sienos paviršiaus iškilusi, tvirta šlifuoto nerūdijančio plieno plokštelė yra padengta specialiu sluoksniu, kuris neleidžia palikti pirštų atspaudų. Paviršiaus, kuris yra nuolat liečiamas, nereikia valyti. Į sieną plokštelė montuojama naudojant specialų integruoto montavimo rėmelį. Galima rinktis plokštelę ir iš stiklo

TECElux

Dviem apdovanojimais – Red Dot ir IF yra įvertintas kitas TECE gaminys vonios kambariui – TECElux WC terminalas. Aukščiausios klasės TECElux komplektą sudaro WC su oro filtravimo sistema „ceramic-Air“, elektroninis „sen-Touch“ vandens nuleidimas ir „m-Lift“ unitazo kabinimo aukščio reguliavimas. Matoma tik estetiška, lengvai į interjerą integruojama nedidelė įrenginio dalis. Technologija paslėpta sienoje, matomi tik plokšti lakštai iš balto arba juodo apsauginio stiklo, kurie tampa intejero dizaino dalimi.